Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Amerikalı eski çavuşun cesur pozları sosyal medyayı salladı! Ordudaki görevinden istifa edince yeni kariyeri şaşırttı

  Amerikan ordusunda çavuş rütbesiyle görevli olarak çalışan Kayley Gunner isimli bir kadın seksi pozları nedeniyle tepkilerin odağına yerleşmişti. Ordudaki görevinden istifa eden Gunner kariyerini sosyal medya fenomenliğiyle değiştirdi. Sosyal medyadan seksi fotoğraf ve videolarını satarak gelir elde eden Gunner, ordudaki görevinden ayrılmadan önce askeri statüsünü sosyal medya kariyerine hazırlık için kullandığını ifade etti.

  Amerikalı eski çavuşun cesur pozları sosyal medyayı salladı! Ordudaki görevinden istifa edince yeni kariyeri şaşırttı

  Sosyal medyadan yaptığı müstehcen paylaşımları sayesinde kısa sürede ülkesinde popüler olmayı başaran Kayley Gunner, Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlı silahlı kuvvetlerde çavuş rütbesine sahipti. Eski asker silah verilmeden ve sahaya gönderilmeden öncesinde Gunner, sosyal medya kariyerine fayda sağlayacak bir ameliyat olmak için statüsünü kullandığını itiraf etti. Holly Randall’ın Filtrelenmemiş podcastinde konuşan Gunner, orduya teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

  SOSYAL MEDYA KARİYERİNE GİZLİCE BAŞLADI

  1

  Amerika’da ordu mensubu kişilerin vücudundaki dismorfikle ilgili olarak zihinsel sorunlar yaşadığını belli etmesi durumunda ücretsiz ameliyat olabildiğini dile getiren Gunner, “Vücudunuzla ilgili herhangi bir zihinsel problem yaşıyorsanız askerlerin kendilerine güvenmelerini istedikleri için size ücretsiz estetik ameliyat yapıyorlar. Hava kuvvetleri harika göğüsler yapıyor, hava kuvvetlerini selamlıyorum. Asker eşleri çok fazla ameliyat oluyor, ameliyatlarında bir sınır var mı bilmiyorum. Ordu bedava göğüs yapıyor” dedi.

  2

  Gunner ödüllü bir yetişkin film yönetmeniyle sohbet ettiği sırada sektöre yakınlık hissettiğini ve sosyal medya kariyerini gizlice başlattığını ifade eden Gunner, “Askeri görevim sırasında sosyal medya hesabımı açıp pozlarımı satmaya başladım. Bu tamamen yasaktı. Pozlarım ortaya çıktığında ise ordudaki görevimden kovuldum ve yeni kariyerimi başlattım. Şimdi çok daha mutluyum” diye konuştu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler