HABER

Antalya'da yamaç paraşütü yapan ABD'li turist, heyecandan bayıldı

Antalya'da tatilin geçiren bir ABD'li turist, belki de hayatının en ilginç deneyimlerinden birini yaşadı. Konyaaltı Sahili üzerinde, eğitmenle birlikte yamaç paraşütü yapan turist, heyecanına yeni düşerek bayıldı. Pilot Metehan Göller, kısa süreliğine bilincini yitiren turisti kendisine getirip uçuşu tamamladı.

Antalya'da yamaç paraşütü yapan ABD'li turist, heyecandan bayıldı

Konyaaltı seyir terasından yamaç paraşütüyle falez ve sahil bandı üzerinde uçuş yapmak isteyen ABD'li erkek turist, pilot Metehan Göller ile birlikte havalandı. İsminin açıklanmasını istemeyen turist, manzarayı görüntülemek için aksiyon kamerasını açtığında heyecanlanıp bayıldı. Yolcusuyla konuşarak kendisine gelmesini sağlayan Göller, uçuşu güvenle tamamladı.

Turistin baygınlık geçirdiği anlar ise kameraya da yansırken, Göller, yolcusunun kaskıyla bileğine bağlı kamera çubuğunun düşmesiyle bayıldığını fark ettiğini anlattı.

8665251af26de0c927a015f9a57371a2

"SESLENDİM, ELİMLE DÜRTTÜM"

Uçuşa başladıktan birkaç dakika sonra olayın gerçekleştiğini söyleyen Göller, "Rüzgar bizi yükseltti. Yolcum, kamerasıyla görüntü çekiyordu. Bir ara baktığımda kaskı başından çıkmış, kamerası aşağı doğru sarkmıştı. Tutamıyordu. Bayıldığını anladım. Seslenerek kendisini uyardım, elimle dürterek ayıltmaya çalıştım. Kamerasını elinden alıp, kaskını düzelttim. Bu sırada kendine geldi ve iyi olduğunu söyledi. Yolcumun güvenliğini aldıktan sonra uçuşumuzu güvenle tamamladık. İyi olduğunu ve çok heyecanlandığını söyledi" diye konuştu. (DHA)

cec47f6f03115289cc92979d0832c351

3aa0b99fb49724e81fa35e46f179609c

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler