Arka Sokaklar 532. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Rıza Baba ve ekibine Selin şoku! Arka Sokaklar'da Selin'e ne oldu?

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar'ın 532. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölümde, Rıza Baba ve ekini büyük bir operasyon düzenliyor. Bunun öncesinde Nadir'i yakaladıkları için rahat bir nefes alacaklarını düşünseler de işler öyle gitmez. Operasyon sırasında çatışma yaşanır. Selin saldırıya uğrar. Peki vurulan Selin'e ne olacak? İşte Arka Sokaklar 532. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

Kanal D'de 14. sezonuyla ekranda olan Arka Sokaklar'ın 22 Kasım Cuma yayınlanacak olan 532. yeni bölümünde, yapılan operasyon sırasında Selin saldırıya uğruyor. Arka Sokaklar'da ekip büyük bir operasyon düzenler. Farklı bir problem ekibin karşısına çıkar. Zeliha'nın erkek arkadaşının da içinde olduğu bu grup kontrolü ele alır. Hüsnü olayı Zeliha'ya anlatmaya çalışsa da Zeliha buna inanmak istemez. Baba kız arasında problem yaşanır. Ezgi ise Nadir'e öfkelidir. Bunca yıl babası yerine koyduğu adamın düşündüğü kişi olmaması onu derinden sarsar.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle 22 Kasım Cuma 20.00'da Kanal D'de!

Untitled-4

HÜSNÜ ÇOBAN'IN KIZI ZELİŞ TUZAĞA DÜŞTÜ

Arka Sokaklar 531. bölümde Zeliş, kiralık katil olduğunu bilmediği Kurye'nin evinde kaldı. Zeliş, hayatına birisinin girmesinden dolayı çok mutludur. İç yüzünü bilmediği Tarık'ın (Kurye) kendisine olan romantik yaklaşımlarından etkilenmiştir. Onunla mutlu bir sohbet ettiği mekanda evine gidip akşam yemeği yemeyi kabul eder. Kurye ona mükellef bir sofra hazırlar. Zeliş için çok güzel bir gecedir. Birlikte sohbet edip film izlerler.

HÜSNÜ VE MESUT HARAÇ İSTEYEN KİŞİYİ PERİŞAN ETTİ!

Arka Sokaklar 531. bölümde Hüsnü ve Mesut, Gazi'nin Yeri'nden haraç isteyen genci doğduğuna pişman ettiler!

Tekin ve Tunç, Gazi'nin Yeri'nde çay içip muhabbet ederken bir olaya şahit olurlar. Bir genç Mazlum'dan mekan için haraç istiyordur. Hemen onların yanına giderek durumu büyümeden çözmeye çalışırlar. Genç adam yerin patronuyla görüşmek istediğini söyleyince bizimkiler için bulunmaz bir fırsat çıkar. Tunç hemen babası Mesut'u arar. Hüsnü ve Mesut mekana gelirler. Genç televizyondan gördüğü mafya ayağıyla bizimkileri sindirmeye çalışır ve onlardan haraç ister. Hüsnü, cebinden Başkomiser rozetini çıkartarak gence haraç niyetine verir. Genç neye uğradığını şaşırır. Sonrasında Hüsnü ve Mesut ona öyle bir ders verir ki, genç bırakın bir daha haraç istemeyi, mafya dizilerini izlemeyecek duruma düşer...

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

15 Kasım 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 531. bölümünde Engin Müdür, Nadir'in evine yaptığı habersiz baskın yüzünden Rıza Baba ile ters düşüyor.

Engin, Savcı Ceyda'nın öldürülmesinden sonra kendini kaybeder. Rıza Babadan habersiz ekip ile birlikte Nadir'in evini basar. Onu sert bir şekilde sorgulamaya başlar. Hüsnü ve diğerlerinin engellemelerini ise önemsemez. Bu baskın Rıza Babanın kulağına gider. Rıza Baba, Nadir'in evine geldiğinde Engin Müdür ile büyük bir tartışmanın içine girer. Engin Müdür, ekipten ayrılıp Nadir dosyasının peşini bırakır. Gizli teşkilatın oluşmasında rol oynayan Müsteşar, Engin Müdürü ikna eder; fakat Engin, ekibin dışında tek başına Nadir'in peşine düşer. Bu sırada Kurye yeni bir canı daha alır. Bu olayda Kurye'yi tanıyan Alman Polisi Nadya (Wilma Elles), Engin Müdür ile çalışmaya başlar; çünkü, öldürülen kişi Nadya'nın kızkardeşidir.

Nadir ise, ekibin baskınından dolayı çok öfkelidir. Bunun acısını almak için ekibe savaş açar. Bu uğurda yanında olacak kişi de Ezgi olur. Ezgi, manevi amcasına yapılanları doğru bulmadığı için ekibinin yerine Nadir'in tarafını tutar. Ona göre Nadir masum bir işadamıdır. Nadir'e verdiği ilk bilgi ile de Müsteşar, Kurye tarafından öldürülür.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler