Aşk-ı Roman dizisinin kaldırılacak mı? Yapım şirketinden açıklama geldi

İzdivaç yarışmalarına katılanların oynadığı TV8' de yayınlanan Aşk-ı Roman dizisi bitiyor mu? Diziyle ilgili en son gelin adayı Hanife'nin dahil olmasıyla birlikte yayından kaldırılacağı iddia edilmişti. Konuyla ilgili açıklama yapan yapım şirketi, dizinin devam edeceğini duyurdu.

Aşk-ı Roman dizisinin kaldırılacak mı? Yapım şirketinden açıklama geldi

TV8 ekranlarında yer alan Aşk-ı Roman dizisinin kaldırılacağı yönündeki haberler gündeme bomba gibi düşmüştü. Sosyal medyada çok tartışılan iddia üzerine yapım şirketi, açıklama yaparak dizinin kaldırılmayacağını duyurarak çıkan haberleri yalanladı.

Bu arada Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında koca ararken bir anda tüm Türkiye'nin tanıdığı biri haline gelen gelin adayı Hanife de diziye transfer oldu.

Kendisi gibi izdivaç programında şöhreti yakalayan Solmaz ve Nurullah ile birlikte Aşk-ı Roman dizisinde boy göstermeye hazırlanan Hanife için tanıtım videosu bile hazırlandı.
hanife

"DİZİ ÇEKİMİNİ İZDİVAÇ ZANNETTİ"
Tanıtım videosunun 25i. saniyesinde göz ucuyla kameraya bakan Hanife'nin bu hareketini fark edenler "Dizi çekimini izdivaç zannetti" demekten kendini alamadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
biz bu insanları görmek istemiyoruz hala gözümüze gözümüze sokuyorlar tv8 de izlenmez hale geldi. Acun iyice çıtayı flash tv'ye çevirdi.
Allah akıl fikir versin
Saçma sapan diziler kaldırılsın
bu dizide oynayanlardan evlilik programından transfer olanlar, bizler sizleri evlilik programında seyrettik ilişkilerinize inandık ama bizleri kandırmışşsınız yalandan ilişkiler, beyanlar vs.vs. şimdide bu yalanlar sayesinde ünlenerek şöhret olup dizi çevirip bizlerin seyretmesini ve bu yalan söyleyen insanların dahada maddi ve manevi zengin olmasını istiyorsunuz.(yapımcılarada helal olsun) ben böyle yalana bulaşmış insanların oynadığı bir dizi yi konusu ne olursa olsun seyretmem.Kendimi 2 nci kez kandırtmam.
rezillik diz boyu..oynayanda diziyi oynatan da rezil.
Bunları oyuncu yapan zihniyete yazıklar olsun bunlar gibi yapmacık oyuncular yüzünden gerçek oyunculara saygısızlık oluyor. Bunları izleyip lütfen ödüllendirmeyelim.
bu hanife yüzünden 30 senedir savunduğum ve inandığım başörtüsünden nefret eder oldum ..:(
Diğer Haberler