MAGAZİN

Aşk ve Gurur 3. Bölüm Fragmanı

Başrollerini Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper Saldıran'ın yanı sıra Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez paylaştığı "Aşk ve Gurur"un 3. bölüm fragmanı ekranlara geldi.

Yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslan'ın yaptığı Show TV'nin yeni dizisi "Aşk ve Gurur"un üçüncü bölüm tanıtımı yayınlandı.

Aşk ve Gurur'un Pazar akşamı ekrana gelen 2. bölümünde; Zeynep, Kenan'ın evi aldığını öğrenince onun şirketinde de çalışmam deyip istifa etmeye gitti. Ancak imzaladığı sözleşme ile proje bitene kadar orada çalışması gerektiğini ve istifa ederse yüklü bir tazminat ödemesi gerektiği öğrendi.

Gülnaz ile Murat'ın kan uyuşmazlığının peşine düşen Zeynep birşeyler öğrenmek için Murat'ların evine gitti. Bu sorgulamadan rahatsız olan Gülnaz Şevval ile konuştu ve Şevval onu ziyarete geldi. İki kardeşi ayırmak ile suçladığı Şevval, Gülnaz'ı yastıkla boğarak öldürdü. Murat'ın en son annesinin taksiye binip gittiği evin Kenan'ın evi olduğunu gördüğü anlarda Şevval'in boğazını birisinin sıktığı final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep'in hikayesini anlatan "Aşk ve Gurur"un başrollerini Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper Saldıran'ın yanı sıra Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez paylaşıyor.

Taner Akvardar'ın yönetmenliğini üstlendiği "Aşk ve Gurur" yeni bölümü ile 19 Mart Pazar saat 20.00'de Show TV'de.

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.