MAGAZİN

Aslıhan Gürbüz'ün inanılmaz değişimi

Kanal D'nin başrollerinde Aslıhan Gürbüz ve Tayanç Ayaydın'ın oynadıkları yeni dizisi 'Zeytin Tepesi'nin çekimleri Ayvalık, Cunda'da devam ediyor.

Aslıhan Gürbüz'ün inanılmaz değişimi

Dizinin imaj fotoğrafı çekimleri de önceki gün yapıldı.

Daha önce Yahşi Cazibe adlı dizide uzun süre Cazibe karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz'ün büyük değişim yaşadığı görüldü. Yeni dizi için imajını değiştiren ve dizide uzun süre hapiste kalmış bir kadını canlandıracak olan Aslıhan Gürbüz, yeni dizisi için kilo verdi. Aslıhan Gürbüz'ün yeni dizisindeki fotoğrafları görenleri şaşırttı.

Kanal D'nin başrollerini Aslıhan Gürbüz, Tayanç Ayaydın, Salih Bademci, Ayça Varlıer, Zerrin Sümer ve Hakan Karahan'ın paylaştığı, Oya Okar, Neşem Akhan, Haldun Boysan, Ümit Acar, Yeşim Sery, Serkan Çayoğlu, Sezgi Sena Akay, Yılmaz Sütçü, Necati Kutlu, Atilla Saral, İpek Tenolcay, Yusuf Köksal, Özdemir Çiftçioğlu ve Gaye Çankaya'nın da eşlik ettiği, yapımcılığını MF Yapım Faruk Bayhan ve Fatih Aksoy'un üstlendiği, senaryosunu Gülnaz Saraçoğlu'nun kaleme aldığı, yönetmenliğini Barış Yöş'ün yaptığı Zeytin Tepesi adlı dizisi yakında başlıyor.

ZEYTİN TEPESİ'NİN GENEL KONUSU

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Deniz kokan esintilerle ve güneş ışıklarıyla yıkanmış bu kasabada olduğu gibi...

Öykü, zeytinin bol olduğu zengin bir sahil kasabasında geçer. Kasabadaki sırlar öykünün temel motivasyonunu oluştururken, karakterler bu sırların zaman zaman efendisi, zaman zaman kurbanı olarak, keskin çatışmaların odağında karşımıza çıkarlar.

İlerleyen zamanlarda sırlar belirli dozlarda açığa kavuşturulsa da, kurulan yeni tuzaklarla, kahramanlar sırların karanlığına çekilmeye devam edecektir.

Dizi boyunca, para, iktidar ve ölümcül hırsları için, akla gelen her türlü kötülüğü yapmaya bir an dahi tereddüt etmeyen, elleri kanlı erkeklerin hükmettiği bir dünyaya, bir genç kız meydan okuyacak, ailesindeki diğer kadınlarla birlikte uğradığı haksızlıklara karşı büyük bir mücadele verecektir.

8 yıl önce kasabanın karanlık sırlarına gömülen annesini araması ve karşılaştığı karanlık engeller, zeytinliklerinin banka ipoteğinden kurtarılması için borç arama mücadelesi, bir gece yarısı kundaklanan zeytinliklerini söndürmek için verdiği ölümcül mücadele, Tarık'ın erkek kardeşinin tecavüz girişimi ve daha birçok zorlu saldırının hiç biri Deniz Gökçener'i korkutmayacak ve yıldırmayacaktır.

Zeytin Tepesi, bizi bazen sırların gizemine kapılıp bir dedektifin peşine, bazen sırların ayırdığı tutkulu aşkların öfkeli çatışmasının ortasına, bazen de sırların yarattığı rastlantıların rüzgarının önüne katar savurur. Aynı karakterlerine yaptığı gibi...

ASLIHAN GÜRBÜZ CAZİBESİ İLE BAŞ DÖNDÜRECEK

Kanal D'nin önümüzdeki ay başlayacak olan yeni dizisi Zeytin Tepesi'nde güzel oyuncu Aslıhan Gürbüz, farklı bir rolle karşımıza çıkacak.

Güzel ve başarılı oyuncu Aslıhan Gürbüz, ekranlara geri dönüyor... En son Yahşi Cazibe dizisinde canlandırdığı Cazibe rolüyle izleyenlerini kahkahaya boğan güzel oyuncu, ekrana çok daha fit hali ve yeni görüntüsü ile dönecek. Gürbüz, 'Zeytin Tepesi' isimli dizide uzun süre hapis yatmış bir karakteri canlandıracak.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler