MAGAZİN

Avlu'nun Kudret'i Nursel Köse'den rol itirafı

Avlu'nun Kudret'i Nursel Köse'den rol itirafı

Star TV ekranlarında 2. sezonuyla devam eden Avlu'da Kudret'e hayat veren usta oyuncu Nursel Köse rolüyle ilgili samimi konuştu.

Birçok projede rol alan, Paramparça dizisinde Keriman karakteriyle fenomenleşen ve şu sıralar Star TV ekranlarında 2. sezonuyla devam eden Avlu'da Kudret'e hayat veren usta oyuncu Nursel Köse, ntv.com.tr'nin sorularını yanıtladı.

Köse dizide hayat verdiği kötü karakter için, "Eve gidip kendime gelmem, Kudret'in gudubetinden kurtulmak, kendime dönmek zaman alıyor" itirafında bulundu.

İşte o açıklamadan satır başları:

"GUDUBETİNDEN KURTULMAK ZAMAN ALIYOR"

Avlu'da Kudret karakterine hayat veriyorsunuz. Bir dizinin 'nefret edilen' karakteri olmak nasıl bir duygu?

"Çok zor ve ağır bir karakter, taşıması ağır gelebiliyor bazen. Eve gidip kendime gelmem, Kudret'in gudubetinden kurtulmak, kendime dönmek zaman alıyor. Kötüyü oynamak risk almayı gerektiriyor. Vezirde olabilirsin rezilde."

İkinci sezonu devam eden projenizde nasıl geri dönüşler alıyorsunuz?

"Kudretin ölmesini bekleyen bir kesim vardı ama çoğunluk olarak: ölmemesine çok sevindiler. Çünkü ne kadar nefret etselerde ben onlara Kudret'i sevdirmeyi başarmışım..."

Bu zamana kadar rol aldığınız projelerde oynamayı en sevdiğiniz karakter hangisiydi?

"Kabul ettiğim ve oynadığım tüm rolleri severim, sevmediğim bir rolü oynamıyorum o yüzden tüm rollerimi severek hatırlarım. Fenomenleşen karakterler de var seyircinin çok sevdiği, kabullendiği... Paramparça Keriman örneğin.. Hala caps’leri paylaşılıyor..."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Keri mal yani keriman seni çok seviyoruz oynadiğin rolun hakkını veriyorsun
bir kerede şu yapımcılar taklit yapmaktan vazgeçse vis a vis dizisinin kopyası bu kadar hazırcı olmayın
@demon1789 vis a vis değil bu avlu dizisinin yabancı versiyonu Wentworth tur. Ama kalite farkı diyorsan avlu yanından bile geçemez. Wentworth 6. sezon bitti. İzle anlarsın....
Taklit yapımlar bu sansürlerle bir adım öteye geçemez, orjinali olan Wentworth izleyin, 6 sezon bitti, dizi nasıl olurmuş görürsünüz. Filmin sırf muziği yeter...
Geri Dön