SPOR

CANLI

Aziz Yıldırım sert konuştu!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Gaziantepspor maçının ardından açıklamalarda bulundu ve hakeme yüklendi. Yıldırım, kırmızı kart kararının yanlış, Caner Erkin'in pozisyonunun ise penaltı olduğunu söyledi. Galatasaray'la yaşanan Kizer kriziyle ilgili de konuşan Yıldırım, "Gidip zorla sahtekarlık yapıyorsunuz, sonra suçu basketbol federasyonuna atıyorsunuz. Ne ağlayıp duruyorlar ya?" dedi.

Aziz Yıldırım sert konuştu!

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Gaziantepspor maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulunuyor...

İşte Aziz Yıldırım'ın açıklamalarından satır başları:

"Fenerbahçe iyi oynamadı. Sebebi de Hasan Ali'nin atılması. Aynı hakem geçen sene Bayburt'ta oynadığımız maçta, bize atılan tekmeleri görmemişti."

'Caner'in pozisyonu penaltı'

"Hasan Ali'nin pozisyonu kırmızı kart değil. Hasan Ali dokunmuyor. Üstelik Gökhan Gönül de yetişiyor. Markovic'e tokat atılıyor bir şey verilmiyor. Caner'in son dakikada rakibine yaptığı hareket penaltı! Hakem hem bize, hem de Gaziantepspor'a yanlış kararlar verdi."

[Maçtan kareler-![Gaziantepspor - Fenerbahçe maçından kareler 2015-2016](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2125243/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/5360-gaziantepspor-fenerbahce-macindan-kareler-2015-2016.html)

'İkinci devre burası yangın yerine döner!'

"Türkiye'de standartlar aynı uygulanmıyor. İkinci devre burası yangın yerine döner. Hiçbir takımın hakkı yenmesin."

"Bülent Yıldırım dün Beşiktaş maçında koşamıyordu. Vermesinler böyle hakemleri"

"Van Persie ile ilgili bir şey yok. Ne gelen var, ne giden var. Menajeri de gelmiyor"

"Trabzonspor camiasına hayırlı olsun. Trabzonspor Başkanı kim olursa biz saygı gösteririz."

[Galatasaray hükmen mağlup](http://spor.mynet.com/basketbol/89727-galatasaray-hukmen-maglup.html)

'Ne ağlayıp duruyolar ya?'

Aziz Yıldırım, Galatasaray ile Fenerbahçe arasında yaşanan Kizer kriziyle ilgili de konuştu Başkan Yıldırım, "Basketbolda federasyon başkanı Fenerbahçeli evet. Ondan önce Turgay Demirel Galatasaralıydı. Harun Bey (Erdenay), çok efendi davranıyor, söylemiyor. Galatasaray, TBF'de aşağıdaki insanları ayarlamış. 17 sene çalışan insan, bu lisansın verilmeyeceğini bilmez mi? Siz gidip sahtekarlık yapıyorsunuz, federasyona yüklüyorsunuz. Gidip zorla sahtekarlık yapıyorsunuz, sonra suçu basketbol federasyonuna atıyorsunuz. Ne ağlayıp duruyorlar ya?" dedi.

[Galatasaray ve Fenerbahçe arasında büyük kriz!](http://spor.mynet.com/fenerbahce/89602-galatasaray-ve-fenerbahce-arasinda-buyuk-kriz.html)

Yıldırım, muhabirlerin, "Transfer yapacak mısınız?" sorusuna, "Siz transfer istiyor musunuz? Siz istiyorsanız yazın, çizin bakarız. Parayı da siz verirseniz transfer yaparız." cevabını verdi.

Öte yandan kötü zemini de eleştiren Aziz Yıldırım, "Bu zamana kadar oynadığımız en kötü zemindi. Kaliteli oyunculara uygun bir zemin değildi." ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 72 yorum
ağzına sağlık baskan
@bluearmy AĞZINA BAK AĞLAMAYA DEVAMMMMMMMMM ŞİKECİLER
aziz efendi sen oynamadan kazanmaya alışıksın buda onlardan biri.federasyonda senin arka bahçen hepimiz biliyoruz.bu fedarasyon 2 lisans veremez biz amatör olarak fedarasyona gidiyoruz basit bir şeyde bile bu olmaz diye bizi yolluyor bu nasıl fedarsyonki 2 lisans veriyor...onun için senin fedarasyon avukatlığına sığınman normal bence....
@karabey43 ağlamayin sahtekar fransız usaklari bir basketbolcu nasıl oluyorsa hem abd hemde Bosna Hersek pasaportu taşır çakallar sizi beceriksiz cinconlular siziii ☺☺☺
Ağlamayin sahtekar cinconlular sizi hadi başka kapıda ağlayin☺☺☺
Ya bunları bırakcan kendi kendilerine oynasınlar arkadas adamlar yenilmeyi kaldıramıyor ya Bu arada ağlayan kim ćok belli oluyor her yenilgi sonrası kamera karşısına geçip aglayan kim acaba azize
@calimdors Maçı izlemeden mi konuşuyorsunuz arkadaş anlamıyorum ki. Yenilgi demişsin sürekli ama maç berabere bitti hatırlatayım
Takım
O
Av
P
Geri Dön