Azur Benan'ın yıllık okul taksidi 100 bin TL!

İngiltere'ye yerleşen Gülşen, İstanbul'daki evinde bulunan eşyaları depoya kaldırdı.

Azur Benan'ın yıllık okul taksidi 100 bin TL!

Oğulları Azur Benan’ın anaokuluna başlaması sebebiyle bir süredir Londra’da yaşayan Gülşen ile Ozan Çolakoğlu, Zincirlikuyu’daki rezidans dairelerini satışa çıkarmışlardı.

AYDA 3 BİN TL

Çift, 30 milyon TL’ye alıcısını bekleyen dairedeki belli başlı eşyalarını bir depoya koydurttu. Şarkıcı, bu depoya ayda 3 bin TL ödüyor.

YILLIK 100 BİN TL

Azur'un gittiği anaokulu, Londra'nın en seçkin yeri olan ve Kraliyet Ailesi üyelerinin de çocuklarının okula gittiği Kensington bölgesinde bulunuyor. Oğlunu ana dili gibi İngilizce konuşsun diye Londra'daki bir kreşe gönderen Gülşen, bunun için de yıllık yaklaşık 15 bin sterlin yani yaklaşık 100 bin TL ödeyecek. (Karnaval)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
ingilterede en iyi okul diye nitelendirilen okulun bile yıllık ücreti 15 bin sterlin , bizim memlekette apartmandan bozma kolej diye tabir edilen okullar 30-35 bin tl istiyor (tl sterlin hesabı yapmayın sonuçta ingilterede yaşayanlar TL kazanmıyor)
vaybe ingilizce sen nelere kadirsin Osmanli zamanında dünyayı somurmedi diye bunlar dilimizi empoze etseydik şimdi doğan bebeler İngiliz olmaya calismayacakti
tabi ki de çocuğu için en iyisini düşünecek
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler