Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Baba efsanesini anlatan filme sürpriz oyuncu

  Ödüllü oyuncu Elisabeth Moss, The Godfather'ın kamera arkasını konu alacak filmin kadrosuna katıldı.

  Baba efsanesini anlatan filme sürpriz oyuncu

  Baba efsanesinin (The Godfather) kamera arkasını konu alacak olan filmin oyuncu kadrosuna ödüllü isim Elisabeth Moss katıldı. Emmy ödüllü yıldız oyuncu Elizabeth Moss, yönetmenliğini Barry Levinson'ın yapacağı, ikonik film The Godfather'ın çekim sürecine odaklanacak yapımda başrollerden birini üstlenecek. Elisabeth Moss, ismi daha önce duyurulan Oscar Isaac tarafından canlandırılacak olan efsane yönetmen Francis Ford Coppola'nın karısı Eleanor Coppola rolünü oynayacak.

  resizer

  BABA EFSANESİ HAKKINDA

  Francis Ford Coppola'nın sinema dünyasına bıraktığı büyük bir hazine olan Baba’nın devam filmi olan "The Godfather Part II", kimilerine göre ilk filmden daha başarılı. Böyle düşünmeyenler ise genelde ilk iki filmi tek bir filmmiş gibi kabul ediyor. İlk filmin çekim sürecinde prodüksiyona stüdyonun çok karışması ve Coppola'nın oyuncu seçimlerini düzenli olarak kovma tehdidiyle baskılaması en bilinen sinema olaylarından biri. Film, tüm bunlar olurken, Coppola'nın ailesi ve özel hayatı üzerindeki stresi ve yaşadıklarını da irdeleyecek.

  Andrew Farotte'nin senaryosuna dayanan filminin oyuncu kadrosunda Jake Gyllenhaal, Coppola'nın ilk "Godfather" filminde tutarlı bir şekilde çatıştığı 70'lerin süper yapımcısı Robert Evans'ı canlandıracak.

  Express

  En Çok Aranan Haberler