Mynet Trend

Bali

Gelenekler ve Tapınaklar ya da Plaj Partileri ve Kokteyler: Bali Özel Bir Şehir Bu tropikal ada, tapınaklarını, pirinç tarlalarını, çiçek taç yapraklarını, plajlarını ve olağanüstü gece hayatını mükemmel bir şekilde kombine etmiş.

Bali

Genel Bilgiler

Gelenekler ve Tapınaklar ya da Plaj Partileri ve Kokteyler: Bali Özel Bir Şehir

Bu tropikal ada, tapınaklarını, pirinç tarlalarını, çiçek taç yapraklarını, plajlarını ve olağanüstü gece hayatını mükemmel bir şekilde kombine etmiş. Bali, kelimenin tam anlamıyla bir cennet ve sakin tavrı, onu dünyanın önde gelen tatil yerlerinden biri haline getirmiş. Bali'yi kalabalıkların arasından sıyıran şey, sunduğu çeşitlilik.

Malezya'daki Tioman'a güzel plajları ve manzarası için gidebilirsiniz veya Tayland'daki Phuket'e, oradaki tapınakla aynı birçok tapınak için gidebilirsiniz. Ama her zaman bu yerlere neden gittiğiniz açıktır: plajlar. Bali'de çok daha fazlası var. Çok sayıda turisti buraya çeken plajların yanı sıra, burada yapacak çok şey bulabilir ve adanın iç kesimlerini de keşfedebilirsiniz. Muhtemelen çoğu turist Kuta veya Seminyak Plajları'na gidecek. Ayrıca muhteşem manzarası ile, anıtları ve sıcak Bali Kültürü'nü hissedebileceğiniz Ubud'u da ziyaret etmelisiniz.

Bali'nin iç kesiminde ise volkanik araziler, dağlık alanlar ve tapınaklar yer alıyor. Bali'nin batı ve güney kısmı, az turist çekmesine rağmen, dalmak için ve muhteşem havanın tadını çıkarmak için güzel yerlere sahip.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön