Mynet Trend

Tioman Adası

Mükemmel Cömert Ada Tioman Adası (Pulau Tioman) yarımada şeklindeki Malezya'nın doğusunda Pahang Bölgesi'nde konumlanmıştır.

Tioman Adası

Genel Bilgiler

Mükemmel Cömert Ada

Tioman Adası (Pulau Tioman) yarımada şeklindeki Malezya'nın doğusunda Pahang Bölgesi'nde konumlanmıştır. Cömert ada olarak bilinen ada, buraya gelen turistlere turkuaz mavisi sularını, devasa plajlarını, mercan kayalıklarını ve yükselen tepelerini sunarak resmi tamamlıyor.

Tioman Malezya yarımadalarının doğu kıyısındaki adalar arasında en ticari geliştirilmiş adası. Burası hala turistlere aşırı lüks bir bütçe (Phuket ve Bali düşünün) her şeyi sunuyor. Unutmamak gerekir ki Phuket ve Bali dışında ilgi çekici yerler ve gece hayatı oranı çok az. Eğer böyle bir şey arıyorsanız, Langkawi, Sabah adaları hatta Tai sahil adalarında biri bile daha iyi olacaktır. Bunun yerine Tioman'a giderek tüm bunlardan uzaklaşabilir, köyleri, (buralara gidiyorsanız devasa kertenkeleler ile karşılaşmayı göze almalısınız) dağları ve yüzebileceğiniz devasa bir okyanusu kolayca bulabilirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler