Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Balıkçıların ağına takılan dev balık kehanet iddialarını güçlendirdi! Deprem korkularını ateşledi

  İçerik devam ediyor

  Şili’de avlanmaya çıkan balıkçıların ağına devasa bir balık takıldı. Balıkçılar tarafından yakalanan dev balık, Arica kentinde büyük bir heyecan yarattı. Efsanevi bir yaratığa benzetilen balığın depreme işaret ettiği belirtilerek kehanet iddialarını güçlendirince halk onu görmek için iskeleye hücum etti.

  Şili’nin Arica kentinin açıklarında avlanmaya çıkan balıkçılar devasa büyüklükte bir kürek balığı yakaladı. 5 metre uzunluğundaki balığı kent sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bir vinç yardımıyla iskeleye çıkartılan balığı görmek isteyen halk iskeleye koştu. Kimileri bu anı cep telefonlarıyla ölümsüzleştirirken kimileri ise balığı yaklaşın kıyamet işareti olarak yorumladı.

  PANİĞE NEDEN OLDU

  3

  Nadir bulunan derin su balıkları, özellikle ölümcül Fukushima depreminden önce Japonya'da düzinelerce yaratığın görüldüğü 2011'den sonra, sözde geleceği anlatma güçleri nedeniyle bir halk efsanesi haline geldi. Bu nedenle halk 5 metre uzunluğundaki kürek balığının yeni depremlere işaret ettiğini söyledi.

  2

  Video 10 milyon beğeni aldı ama aynı zamanda depremden korkan yerlilerde endişelere yol açtı. Sosyal medya kullanıcılarından biri gönderiye “Peki şimdi nereye kaçacağız?” yorumunu yaptı. Diğer bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Bu korkunç bir durum. Kürek balıkları derinlerde yaşar ve yüzeye çıkmaya başladıklarında bunun tektonik plakaların hareket halinde olduğu söylenir” yorumuyla kehanet iddialarını güçlendirdi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler