Mynet Trend

Başına bu da geldi! Müşterisi dövme yaptırırken orgazm olunca şaşırdı... "Rahatsız edici bir tortu"

56 yaşındaki dövme sanatçısı Andreas Moore, vücudunun büyük bir bölümü mürekkeplerle kaplatmasıyla sosyal medyanın dikkatini çekmeyi başardı. Dövmeni bir sanat ve tutku olduğunu ifade eden dövme sanatçısı Moore müşterilerinden biriyle yaşadığı ilginç bir olaydan söz ederek herkesi şaşırttı. Müşterisine dövme yaptırdığı sırada orgazm olduğunu itiraf eden Moore, durumun kendisini rahatsız ettiğini de sözlerine ekledi.

Başına bu da geldi! Müşterisi dövme yaptırırken orgazm olunca şaşırdı... "Rahatsız edici bir tortu"

İngiltere’nin Oxford şehrinde yaşayan 56 yaşındaki dövme sanatçısı Andreas Moore, 23 yaşındayken ilk dövmesini yaptırdığı ve o andan itibaren mürekkeplere büyük bir ilgi duyduğunu anlattı. Kendisine yaptığı dövmelerin özel ve önemli olduğunu belirten Moore, “Kulaklarım ve kafamın arkası gibi alanlar için gerektiğinde iki ayna kullanarak yaptığım birçok çalışma da dahil olmak üzere kendime kapsamlı bir şekilde dövme yaptım. Yüzümün bir kısmı hariç tüm vücudum tamamen dövmeli” dedi. 30 yılı aşkın süredir dövme sanatçılığı yapan Moore, özellikle bir müşterisiyle yaşadığı deneyimi unutmadığını dile getirdi.

“GÖRDÜĞÜMDE İNANAMADIM”

1

Müşterisinin kalçasına dövme yapmak için işleme başladığını ifade eden Moore, “Dövme yaptığımda orgazm olan bir müşterim vardı. Kalçasına dövme yapıyordum ve bittiğinde ayağa kalktı. Yüzüstü uzandığı banka baktığımda rahatsız edici bir tortu gördüm. Gördüğüme inanamadım” diye konuştu.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler