Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Şaşırtan cinsellik itirafı! Dövme yaptırırken orgazm olduğunu açıkladı: “Partnerimle bile böyle bir şey yaşamadım”

  Amerikalı oyuncu Megan Fox’a olan benzerliğiyle kısa sürede şöhret kazanan Fransız model Aurore Pariente yaptığı cinsellik itirafıyla gündem oldu. Vücudunda çok sayıda dövmesi bulunan ünlü model mürekkeplerin bir tutku olduğunu ve dövme yaptırdığı sırada daha önce yaşamadığı bir orgazm yaşadığını dile getirince herkesi şaşırttı.

  Şaşırtan cinsellik itirafı! Dövme yaptırırken orgazm olduğunu açıkladı: “Partnerimle bile böyle bir şey yaşamadım”

  Sosyal medyada yaklaşık 7 milyon takipçisi bulunan Fransız model Aurore Pariente seksi paylaşımlarından sonra orgazm itirafıyla yeniden adından söz ettirmeyi başardı. Göğüsleri ve kalçası dahil olmak üzere vücudunun büyük bir bölümü dövmelerle kaplı olan model yaptığı açıklamayla mürekkeplerine olan tutkusunu gözler önüne sermeyi başardı. Dövme yaptırdığı sırada orgazm olduğunu ifade eden Pariente, 6 yıldır dövme yaptırdığını ve vücut sanatı yolculuğunda çok farklı deneyimlere sahip olduğunu belirtti.

  “ACI ÇEKMEKTEN ÇOK DAHA FAZLASI”

  1

  Dövme seansları boyunca acı sayesinde kendisini çok farklı duyguların içinde bulduğunu belirten Pariente, “Dövmenin acısından koltukta çok sayıda orgazm oldum. Bu açıklanamaz ve tarif edilemez bir duygu. Hiçbir partnerimle bile böyle bir şey yaşamadım. Seans sırasında orgazm olmanın mümkün olduğuna dair hikayeler duydum ama hissedene kadar buna inanmadım. Bu his hoş, inkar etmiyorum. Acı çekmekten çok daha fazlası” dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler