Billur Kalkavan'dan samimi itiraf: Çocuk benim için...

Başarılı oyuncu Billur Kalkavan, katıldığı canlı yayında çocuk özleminin olmadığını hatta çocuğun bir bela olduğunu söyleyerek açık sözlülüğüyle herkesi şaşırttı.

Oyuncu Billur Kalkavan Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Oyuncu Cansu Dere'nin "Çocuk özlemim yok" sözleri üzerine konuşan Kalkavan, çocuğun bir bela olduğunu söyledi.

56 yaşındaki Billur Kalkavan, sunucuların 'Senin çocuk özlemin var mı?' sorusu üzerine şunları söyledi:

"Çocuk özlemim hiçbir zaman olmadı. Zaten özleyen doğurur. Bir de doğuranların çocuklarını Allah bağışlasın, annelik müthiş bir duygu. Benim için hayatına bir bela sokmak gibi bir şey. Çocuk çok zor iş. Ben kaç yaşına geldim hala annemin başına belayım.

oyuncu-billur-kalkavan-dan-olay-yaratacak-sozler-12332846_8648_o

Demek ki benimki de benim başıma bela olacak. Günümüzde nasıl büyüttüğünde çok önemli biz bahçeli evlerde rahat büyüdük. Şimdi çocuklar kopuk olduğu için ellerinde tabletlerle yaşıyorlar."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
SINIRSIZ MADDİ GÜCÜN OLDUĞU HALDE, İSTEYEREK ÇOCUK SAHİBİ OLMAMAK BENCİLLİKTEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL... MİLLET MAAŞININ YARISINI BAKICIYA ONA BUNA VERİYOR ZOR OLSADA YİNEDE TADINDAN YENMİYOR. ALLAH SANA VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENLERE AKIL FİKİR VERSİN ...MİLLET BİR ÇOCUĞUM OLSUN DİYE HASTANE KAPILARINDA YILLARCA TEDAVİ GÖRÜYOR VARLARINI YOKLARINI BU İŞLER İÇİN HARCIYOR ,SENİN BU SÖYLEMİN İNSANLARA HAKARETTİR..
insan olmayan çocuğun evin neşesi olduğunu nerden bilebilirki
3kilo çamur al yap istediğin çocuğu ablam
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler