MAGAZİN

Bir milyon kimin?

Bir milyon kimin?

Türkiye'nin en zeki ve en bilgili 10 yarışmacısı Show Tv'de bir milyon için yarıştı.

Okan Bayülgen, Bülent Özveren ve Gülben Ergen'den oluşan muhteşem jürisiyle, Türkiye'de bir bilgi yarışmasında mutlaka verilecek olan 1.000.000 TL en büyük ödülüyle "BİR MİLYON KİMİN" Cuma Akşamı Türkiye'nin en zeki, en iddialı yarışmacılarıyla Show TV'de izleyicisine merhaba dedi.

Aralarında mühendislerden akdemisyenlere, ev kadınlarından işçilere 1.000.000 TL Büyük Ödülü yılbaşı gecesi kazanabilmek için 3 Etapta birbirleriyle kıyasıya mücadele ettiler.

Programın final düellosuna kalan, 10 kardeşli bir ailede, babasının vasiyetini yerine getirip üniversiteyi bitiren, 2 Çocuk Annesi Kimyager Fevziye Uysal Gültaş ve Bingöl'de Nöroloji Doktoru olan ve yarışma için işinden ayrılan Mustafa Ar'ın mücadelesi izleyenleri Show TV'ye bağladı.

Gecenin galibi, 49 yaşındaki Nöroloji Doktoru Mustafa Ar, yılbaşında bir yarışmacıya verilecek olan 1.000.000 TL için avantaj kazanarak, Büyük Finaller'de yarışacak ilk "Bir Milyon Kimin" yarışmacısı oldu.

Okuyucu Yorumları5 yorum
 • 9 Oy
  GÖNÜL İSTER Kİ BU TİP YARIŞMALARDA BİR ODTÜ LÜ - BİR İTÜ LÜ NE BİLİM BİR GENÇ ORTALIĞI SALLASIN...AMA OLMUYOR KENAN IŞIK DA DA -- A.İHSAN VAROL DA DA ÜNİVERSİTELİLER SAPIR SAPIR DÖKÜLÜYOLAR....
 • 3 Oy
  Okullarda ezberle geç okulu bitir mantığı var gakat ezberde öyle ezberki sınavdan 1 saat önce ezberle sonra zaten unut, adam akıllı ders çalışan mı var?
 • 5 Oy
  En yakin zamanda yayindan kaldirilacaktir eminim
 • 4 Oy
  bilgi yarışması yerine hafıza yarışması desek daha doğru değilmi soru kitabı vermişler ezberiyorlar ezberi iyi olan kazanmayacakmı
 • 4 Oy
  Ben bu yarismanin ilk bolumunu seyrettim ve hic hosuma gitmedi..akici bir yarisma degil insanin izleyesi gelmiyor..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.