YEMEK

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
Merhaba, Ben akıllı asistanınız Mynet Chef GPT. Size en uygun yemek tariflerini bulmak için buradayım. Benden yardım alabilirsiniz.

Mynet Chef GPT

1 Hazırlamak istediğiniz öğünü seçiniz
2 Hangi malzemeleri kullanmak istersiniz? Listeden istediğiniz kadar malzemeyi ekleyebilirsiniz.
3 Hangi mutfak türünde olmasını istersiniz?
Daha fazla bilgi girmek ister misiniz?
4 Özel bir beslenme şekliniz var mı?
5 Belirtmek istediğiniz bir alerjiniz var mı?
6 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Bugün ne pişirsem?' diyenlere günün menüsü! İşte 26 Şubat yemek menüsü fikirleri

  'Bugün ne pişirsem?', 'Akşama ne yemek yapsam?' diye düşünmeye son! Bu akşam yemekte birbirinden leziz tarifler var. Ana yemekten önce ekşili çorba, sonrasında ise yoğun kıvamıyla tadına bayılacağınız kakaolu brownie tarifine yer verdik. İşte 26 Şubat yemek menüsü...

  Bugün akşam yemeğinde, çayın yanında yapabileceğiniz tariflere yer verdik. Yemekte ekşili çorba, kolay hazırlanan pişi, patates kroket, dereotlu poğaça ve tatlı olarak da kakaolu brownie var. İşte 26 Şubat yemek menüsü...

  EKŞİLİ ÇORBA

  Kahramanmaraş usulü ekşili çorba sarımsak, nohut, mercimek gibi malzemelerle hazırlanıyor. Yemek tariflerine ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız.

  DEREOTLU POĞAÇA

  Pastane poğaçası akşam yemeğinde çayın yanında müthiş gidebilecek bir tarif. Bu tarif sayesinde pastanedekilerle aynı tatla bir poğaça elde edebilirsiniz.

  PİŞİ

  10 dakika gibi kısa bir sürede hazırlanan ve 15 dakikada pişirilen pişiyi akşam yemeği için çayla beraber tüketebilirsiniz. Pişi için yumurta, yoğurt, un gibi malzemelere ihtiyacınız var.

  PATATES KROKET

  Akşam yemeğinde, sevilen atıştırmalıklardan biri olan patates kroketi servis edebilirsiniz.

  BROWNİE

  Yoğum kıvamlı bu brownie tatlısına bayılacaksınız. Ancak kalori açısından yüksek olan bu tarifi ölçülü tüketmekte fayda var.


  Chef GPT

  En Çok Aranan Haberler