YEMEK

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
Merhaba, Ben akıllı asistanınız Mynet Chef GPT. Size en uygun yemek tariflerini bulmak için buradayım. Benden yardım alabilirsiniz.

Mynet Chef GPT

1 Hazırlamak istediğiniz öğünü seçiniz
2 Hangi malzemeleri kullanmak istersiniz? Listeden istediğiniz kadar malzemeyi ekleyebilirsiniz.
3 Hangi mutfak türünde olmasını istersiniz?
Daha fazla bilgi girmek ister misiniz?
4 Özel bir beslenme şekliniz var mı?
5 Belirtmek istediğiniz bir alerjiniz var mı?
6 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Bugün ne pişirsem? diyenlere şifa deposu tarifler! İşte 23 Ocak yemek menüsü

  Soğuk havalarda sağlıklı kalmanın en önemli yollarından biri de beslenmeye dikkat etmektir. Yemek menümüzün başlangıcında A, C ve B vitaminleri açısından önemli bir kaynak olan soğanla hazırlanan soğan çorbasına yer verdik. İşte 23 Ocak yemek menüsü...

  Şifayı kapmamak için sağlıklı beslenmek oldukça önemlidir. Bugün yemekte soğan çorbası, fırında çipura, limonlu cheesecake ve gün içinde istediğiniz anda içebileceğiniz, şifa deposu olarak bilinen nane limon var. İşte 23 Ocak yemek menüsü...

  SOĞAN ÇORBASI

  Fransız usulü soğan çorbası soğan, sarımsak, un, et suyu gibi malzemelerle hazırlanıyor. Şifa deposu soğan çorbası tarifine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

  NANE LİMON

  Soğuk algınlığında akıllara ilk gelen karışımlardan biri olan, şifa deposu olarak bilinen nane limonu gün içerisinde hazırlayabilir ve sıcak olarak tüketebilirsiniz.

  FIRINDA ÇİPURA

  1 adet büyük boy çipura ile hazırlanan protein deposu bu tarif hem duyurucu hem de sağlıklıdır. Bu tarif 15 dakikada hazırlanırken 35 dakikada pişirilir.

  LİMONLU CHEESECAKE

  Limonlu cheesecake nefis kıvamıyla deneyenleri hayran bırakıyor. Tekrar tekrar yapmak isteyeceğiniz bir tatlı olan limonlu cheesecake kafelerde de sıklıkla tüketiliyor.


  Chef GPT

  En Çok Aranan Haberler