Bülent Ersoy: Çıplaklar kampında rahatım

Bülent Ersoy, bir otelin açılış gecesinde sahne alan aldı. Bronz teni hakkında sorulan sorulara ise Ersoy "Hiç mayo kullanmadan yanıyorum. Marbella'da çıplaklar kampında rahatım" dedi.

Türk Sanat Müziği'nin Divası Bülent Ersoy, salı gecesi Yalova'nın ilk ve tek 5 yıldızlı oteli TermaCity'nin açılış gecesinde sahnedeydi. Havuz başında gerçekleşen konseri 1000 kişi izledi.

Gülşah Saraçoğlu'nun atölyesinin hazırladığı, ten rengi tül üzerine, yarı değerli Swarovski taşlar işlenmiş transparan tuvaleti ve bronz teni ile Diva, sadece sesiyle değil, görüntüsüyle de izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

7b85e875369646b5b8278c157ed63a7b1563353610__DSC8198sss

ÇIPLAKLAR KAMPINDA BRONZLAŞMIŞ

Konser öncesi İstanbul'dan gelen basın mensuplarıyla, hazırlandığı kral dairesinde bir araya gelen Bülent Ersoy'a gazetecilerin "Çok şıksınız Bülent Hanım" demesi üzerine "Gülşah Saraçoğlu hazırladı, beğendiniz mi?" dedi.

Gazetecilerin "Çok da güzel yanmışsınız odanıza girince gözümüzü aldınız, yurtdışındaymışsınız" cümlesi üzerine Diva şunları söyledi:

"İspanya Marbella’daydım. Türkiye’de tatil yapmıyorum çünkü o şekilde görüntülenmek istemiyorum. Çünkü ben hiç mayo kullanmadan yanıyorum. Marbella'da çıplaklar kampında rahatım!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 63 yorum
Senin kalçaları görenin, o günden sonra işleri ters gider. Bu yaştan sonra çıplaklar kampına gitsen kime ne gitmesen kime ne. Huzurevine yatma vaktin gelmiş geçiyor.
seni o şekilde bize göstermeyen Allaha hamd olsun...
ALLAH seni karu perişan edecek zaten onun verdiği bedeni sen degiştir adamdan kadına dön Lut kavmi gibi helak olacaksın birde bunu diva diye gösterip yok söyle sesi var yok böyle i san degil ilk başta Allah kul olmayanın insana sanatçı olsa ne yazar dinden yoksun mahlukat nasıl bir bedende dogduysa o bedenda kal
Konuşurken de Allah kelimesi hiç dilinden düşmez kendisinin.
yemiş milleti nerede onda o yürek... solara gitmiştir.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler