Bülent Ersoy, sahnede çileden çıktı: Aptal bunlar!

Kurban Bayramı'nın ilk günü bir otelde sahne alan Bülent Ersoy, orkestrasına "Canlı diye playback çalıyorsunuz onu da beceremiyorsunuz. Aptal bunlar" diyerek bağırıp çağırdı.

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, Kurban Bayramı'nın ilk gününde bir otelde sahne aldı.

Sahneye çıkarken müziği giren orkestraya çıldıran Ersoy, "Canlı diye playback çalıyorsunuz onu da beceremiyorsunuz. Aptal bunlar" diyerek açtı ağzını yumdu gözünü.

diva-bulent-ersoy-sahnede-cileden-cikti-aptal-12326705_6242_m

Bodrum'da bulunan bir otelde sahne alan Bülent Ersoy sahneye çıkarken bir anda başlayan müziğe sinirlenerek müziği durdurdu.

Canlı performans yerine playback giren orkestraya sinirlenen Ersoy, "Salak bunlar gerçekten salak. Niye açık veriyorsun, madem başladın içeriden okuyormuş gibi geleceğim sizlere yedireceğim canlı performansmış gibi" ifadelerini kullandı.

Daha sonra Programına Türk Sanat Müziği'nin seçkin eserleri ile başlayan Bülent Ersoy, güçlü sesi ve eşsiz yorumuyla tam anlamıyla kulakların pasını sildi. Salonu tıklım tıklım dolduran hayranları ile zaman zaman sohbette eden Diva, kendisini dinlemeye gelenleri esprileriyle kahkahalara boğarak konserini doyumsuz bir eğlenceye çevirdi. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bu kibirinden dolayı hiç sevmediğim birisi oldu iki saniye bile dinleyemiyorum. Erkek olduğu zamanlar daha efendi seyirciye saygılı birisiydi
arkadaki orkestre şefindeki gerilim bendede oluşta layn :D korktum yemin ederim :))
Arkadaki orkestra şefini alnında öpüyorum . Çok güzel yönlendirmiş herşeyi .Daha çok orkestranın ahengi çok hoşuma gitti . Beni coşturan müzik oldu.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler