Çağla Şıkel'den 'sekse de veda mı' diyen Ertuğrul Özkök'e sert tepki

Ertuğrul Özkök köşesinde Çağla Şıkel'e "aşka veda tamam da sekse de veda mı" diye sordu. Özkök'ün bu sorusu Şıkel'i çok kızdırdı. Şıkel sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Çağla Şıkel'den 'sekse de veda mı' diyen Ertuğrul Özkök'e sert tepki

Yazar Ertuğrul Özkök, manken ve sunucu Çağla Şıkel'in “affetme seminerleri”ne katılmasını köşesinde yorumlamıştı.

Özkök, “Yaşadığım tüm kötü anılara teşekkür etmeyi öğrendim. Kimsenin hayatıma dahil olmasını istemiyorum. Şu andan itibaren herhangi bir aşk yaşamam" diyen Şikel'e "Aşka veda tamam, sekse de veda mı?" diye sormuş ve sözlerine şöyle devam etmişti: "Demek ki, son yılların en büyük kadın modası olan 'cinsel ilişkiye ara verme' kararı almış. Eğer öyleyse ona güzel bir kitap tavsiye ederim..."

Çağla Şıkel’den bu yazıya çok sinirlendi ve Özkök'e sosyal medya hesabından yanıt verdi.

uu-9306-ImYh

Şıkel paylaşımında, “Ertuğrul bey bana bir kitap tavsiye etmişsiniz. Müsaade ederseniz ben de size bir kitap tavsiye etmek isterim naçizane. İçinde bolca nezaket, kadınlara saygı, kadınlarla nasıl konuşulacağı ve sınırları aşmama konusunda değerli bilgiler var. Kitabin adını hatırlamıyorum şimdi ama yazan benim..." dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
Bu chp liler çok modern
@extrabilenadam, yandaş gazetede yazılarına devam eden adam nasıl CHP li olabiliyor?Bu adam pili bitmiş,artık çenesine vurmuş yaşlı biri.Yazdıklarını okumak bile zaman kaybı.
@extrabilenadam olum sen tekke dergah hacı hoca haberlerini unutttuğumuzu mu sanıyorsun!!
akepelilerde cahilmi
badelenme haberlerini unutannyok sen rahat ol koc
biz akpartili veya CHP'li farketmez biz biliyoruz onları. CHP'liler en azında kurslarda çocuklara tecavüz etmiyor, manyaklığı kendilerine
terbiye noksanı
kitap reklamı yapmak için ne yollara basvuruyorlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler