MAGAZİN

Cardi B yine gündem oldu! 2 yaşındaki kızına dudak uçuklatan hediyeler

ABD’li ünlü rap şarkıcısı Cardi B, henüz iki yaşındaki kızı için dudak uçuklatan bir alışveriş yaptı. Ünlü rapçi, kızına aldığı ünlü markaların imzasını taşıyan çantaları sosyal medya hesabında paylaşıp "Tanrı bana bu güzel bebeği bir nedenle verdi" diye yazdı.

Cardi B yine gündem oldu! 2 yaşındaki kızına dudak uçuklatan hediyeler

Grammy ödüllü rapçi Cardi B, geçtiğimiz günlerde iki yaşındaki kızı Kulture Kiari Cephus ile birlikte alışverişe çıktı. Küçük kızı için, ünlü moda markalarının imzasını taşıyan ürünler satın alan 28 yaşındaki Cardi B, bunları da sosyal medya hesabından paylaştı.

1

"KIZIM İÇİN YAPTIM"

Gerçek adı Belcalis Marlenis Almánzar olan Cardi B, eşi Offset'ten dünyaya gelen kızı Kulture için satın aldıklarını takipçilerine sergilerken "Alışveriş çılgınlığına kapıldım. Tanrı bana bu güzel bebeği bir nedenle verdi" diye yazdı.

Cardi B, kızına aldığı yedi tane el çantasını gözler önüne serdiği paylaşımında "Kendim için yaptığımdan daha fazla alışverişi kızım için yaptım" diye belirtti.

606dacf35542841a4423d1d5

INSTAGRAM SAYFASI AÇTI

Cardi B, uğruna, sahip olduğu 84.5 milyon dolarlık servetinden avuç avuç para akıttığı küçük kızı Kulture ile ilgili olarak "Kulture'un akıllı ve kıvrak zekalı olmasını istiyorum. Onun kendisini "durdurulamaz" hissetmesini istiyorum. Onun mütevazı olmasını istiyorum" demişti.

606dacf85542841a4423d1d7

Cardi B, kızı için bir Instagram sayfası açtı ve onun 1.7 milyon takipçisiyle de lüks hayatlarından bazı kesitler paylaşıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
kahrolsun emperyalizm
çoçuk papağana dönmüş arkadaş
vay arkadaş bolluk insana neler yaptırıyor çoçugu ne hale getirmiş ya
Geri Dön