MAGAZİN

Cemile'ye sürpriz teklif

Borcun ödenmesi için Cemile, holdingteki bütün hisselerini satmak zorunda kalır. Hepsini Nermin Adalı satın alır.

Cemile'ye sürpriz teklif

İşte 'Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin yeni bölümünde yaşanacaklar:

Kenan'ın sonunda beklediği gün gelip çatmıştır. Anne - oğulun keyfine diyecek yoktur. Sonunda geçmişte kendilerine yapılan haksızlığın bedelini Cemile'ye ödetmişlerdir. Geriye tek bir engel kalmıştır: Selma. Kenan bu engeli de ortadan kaldırmak için harekete geçer. Holding'i terk eden Cemile bir anlamda da rahatlamıştır. Hakan da onunla birlikte istifa eder. Gözler Ali Kaptan'dadır. Herkes onun da istifa edip etmeyeceğini merak eder.

[

İŞTE YENİ BÖLÜMDEN KARELRE (FOTO - GALERİ)](http://birbak.mynet.com/galeri/cemileye-surpriz-teklif/6485/241692)
Kenan bu zaferini Carolin ile kutlarken, Cemile'nin beş kuruşsuz kaldığı haberi yayılmaya başlar. Ali Kaptan bu durumu Selma'ya haber verir. Selma müdahale etmek ister ancak sağlığı giderek bozulmaktadır.

Konser veren Mete, bir an dinleyiciler arasında Nihal'i görür. Her şeyi bırakıp onun peşinden gider. Ancak bulamaz fakat bu işin arkasını bırakmaz. Nihal'in öldüğüne inanmak istemeyen Mete onun peşine düşer.

Berrin ile Hakan'ın boşanma duruşması vardır. Cemile ve Ali Kaptan onu mahkemede yalnız bırakmazlar. Fakat Berrin için Zehra'nın velayetini almak sanıldığından da zor olacaktır.

Hastaneye doktora giden Aylin ise Soner ile karşılaşır. Soner bir kez daha ameliyat olacaktır. Bu sırada hastanede Aylin'i hiç ummadığı bir haber beklemektedir.

[öyle bir geçer zamanki 59.bölüm fragmanı](https://www.mynet.com/oyle-bir-gecer-zamanki-59bolum-fragmani-2234197-myvideo "öyle bir geçer zamanki 59.bölüm fragmanı") | [www.mynet.com/video](https://www.mynet.com/video "https://www.mynet.com/video")
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler