MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Cennet Mahallesi'nin dolandırıcı Rıza'sıydı! Levent Tülek son haliyle görenleri şaşırttı: "Yıllar acımamış"

Cennet Mahallesi dizisindeki Şipşak Rıza rolüyle hafızalara kazınan Levent Tülek, dizinin Beter Ali'si Özkan Uğur'un kaybının ardından yıllar sonra ortaya çıktı. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen oyuncunun son hali ise görenleri epey şaşırttı.

Cennet Mahallesi'nin dolandırıcı Rıza'sıydı! Levent Tülek son haliyle görenleri şaşırttı: "Yıllar acımamış"

Bir döneme damga vuran fenomen dizi Cennet Mahallesi'nde dolandırıcı Rıza'yı canlandıran Levent Tülek, değişimiyle gündem oldu. Ekranlardaki halinden çok farklı görünen Tülek'e "Yıllar acımamış" yorumları yapıldı.

cennet-mahallesi_9253

Ünlü tiyatro sanatçısı Levent Tülek Cennet Mahallesi'ndeki Rıza rolüyle, Türk dizi tarihinin unutulmaz karakterleri arasında yer alıyor.

levent-tulek5-sA3A

Kadrosunda Zeki Alasya, Melek Baykal, Alişan, Çağla Şıkel ve Müjdat Gezen gibi isimlerin yer aldığı dizinin tekrarları bile yıllardır aynı ilgiyle izlenmeye devam ediyor.

levent-tulek7-Ne81

Sevilen dizide Şipşak Rıza karakterini canlandıran Levent Tülek, imaj değişikliğine gitti.

img-8449-bFQt

"YILLAR ACIMAMIŞ"

Son hali gündem olan oyuncunun oldukça yaş aldığı ve saç- sakalının beyazladığı dikkatlerden kaçmadı.

levent-tulek1-lghA

Dizinin sevenleri oyuncunun son haline "Yıllar acımamış", "Ah be Rıza kardeş", " Sahtekar da olsan yaşlanıyorsun" gibi yorumlarda bulundu.

levent-tulek2-uRo4

Levent Tülek, televizyon ekranlarında çok fazla yer almasa da tiyatroyu hiç aksatmadı. Devamlı olarak oyunlar sahneleyen oyuncu, televizyonda en son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol almıştı.

640xauto-6-63ae802ce9f34

Vitrin


En Çok Aranan Haberler