Ceren Özdemir'i öldürdükten sonra sokak sokak böyle gezmiş

Evinin önünde bıçaklanarak öldürülen Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Ceren Özdemir'in katil zanlısı Özgür A.'nin yeni görüntüleri ortaya çıktı. Güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesiyle ortaya çıkan görüntülerde, katilin kan donduran cinayetin ardından sokakta elini kolunu sallayarak gezdiği görülüyor.

Elinde şemsiye ile gezinen Arduç'un bir market ve manavlara girip çıktığı görülüyor. Arduç'un parası olmadığı için gıda ve meyve istediği belirlendi.

Ordu'da evinin önünde bıçaklanarak öldürülen 20 yaşındaki Ceren Özdemir'in katil zanlısı Özgür Arduç., 'canavarca hisle kasten öldürme' suçundan tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk edilmişti.

Arduç, İlk ifadesinde, "Ceren'i farklı noktalarda öldürmek istedim. Ama birisinde yaşlı bir adam çıktı karşıma öldüremedim. Kız az daha beni fark ediyordu. Ben hemen büfeye daldım. 'Hapisteyken mutlaka birilerini öldürmeliyim' diye kafamda tasarladım. Cinayetten sonra inşaatta sabahladım. Sabah kendime yeni avlar aradım ama fırsat bulamadım." demişti.

Özgür Arduç'un 14 yıl önce yine Ordu'da bir çocuğu öldürdüğü, 13 yıl boyunca kaçtığı, 2018 yılında da hırsızlık yaparken suçüstü yakalandığı ortaya çıkmıştı. Arduç'un linç girişimi endişesiyle sağlık kontrolünü emniyette yapılmıştı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
DEVLETIMIZ SUCLULARI KORUR OLAN SUCSUZLARA OLUR
Bırakın bu adamı bi zahmet linç etsinler...
Bir çocuğu öldür 13 yıl boyunca yakalanma sonra çık 20 yaşındaki bir genç kızı kalbini ikiye bölerek evinin önünde öldür.MAALESEF BU ÜLKEDE EN UCUZ ŞEY İNSAN HAYATI
@selim_bjk80 hapisteymiş birkaç gün önce kaçmışmış. yalana gerçek bilemiyoruz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler