HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 14 Ocak Çılgın Sayısal Loto bilet ve sonuç sorgulama ekranı

Çılgın Sayısal Loto çekilişi büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Şans oyunu meraklıları çekilişi heyecanla bekledi. Cumartesi akşamlarının klasikleri arasında olan çekilişi vatandaşlar severek takip ediyor. Çılgın Sayısal Loto sonuçları da yoğun bir şekilde araştırılıyor. Peki Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Büyük ikramiye ne kadar? İşte tüm bu soruların detayları...

 Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı!  14 Ocak Çılgın Sayısal Loto bilet ve sonuç sorgulama ekranı

Çılgın Sayısal Loto toplumun her kesimi tarafından ilgi ile takip ediliyor. Kimisi merakından kimisi de umutlarını bağlayıp kupon dolduruyor. Çok uzun zamandır cumartesi akşamlarının vazgeçilmezleri arasında olan Çılgın Sayısal Loto, bu akşam yüzleri güldürecek mi merak konusuydu. Kullanıcılar çekiliş sonuçları ile ilgili araştırmalarını sıklaştırdı. Peki Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Büyük ikramiye ne kadar? işte detaylar...

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı. Çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango İdaresi'nin sitesinden ve resmi Yotube kanalından canlı olarak izlenen çekilişe ilgi oldukça yoğundu.

17 Aralık Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak? Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama linki!

14 OCAK ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN [TIKLAYIN](https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/cekilis-sonuclari.6.2023)

İŞTE KAZANAN NUMARALAR

8-34-56-77-85-89+6(jOKER) + 32 ( SÜPERSTAR)

BÜYÜK İKRAMİYE NE KADAR?

Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiye merak edilen bir diğer konu oldu. Kullanıcılar ikramiye tutarını merak ediyorlardı. Şans oyunu meraklıları bu akşam 6 bilen çıkarsa ne kadar ikramiye kazanacaklarına dair araştırmalarını hızlandırdı.

çılgın sayısal lotoo

Çarşamba günü gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen çıkmamış ve büyük ödül devretmişti. Bu akşamki çekiliş sonucunda para ödülünün kazananı olacak mı merakla bekleniyordu. Çarşamba günü devreden büyük ödül 87.499.390 TL idi.

Edirne'de 1 talihli Sayısal Loto'dan 836 bin TL kazandı - Genel - Edirne -

Bu akşamki çekilişte yine 6 bilen çıkmadı ve büyük ikramiye yine devretti.

Express


En Çok Aranan Haberler