Çocuklar Duymasın 41. bölüm fragmanı! Haluk ve Meltem'i yıkan haber!

Çocuklar Duymasın 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Haziran ayında sezon finali yapacak olan Çocuklar Duymasın'ın yeni bölümünde Haluk ve Meltem, evlatlık kızlarının ortadan kaybolmasıyla sarsılıyor.

Çocuklar Duymasın 41. bölüm fragmanı! Haluk ve Meltem'i yıkan haber!

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen yapımlarından Çocuklar Duymasın'ın bu hafta ekrana gelecek 41. bölümünde Haluk ve Meltem'in evlatlık kızları Zeynep ortadan kayboluyor.

1günde 626 binden fazla izlenen fragman izleyicide büyük merak uyandırdı. Herkes Zeynep'e ne olduğu sorusunu sorarken, dizinin müdavimleri Zeynep'i Tutku'nun kaçırdığı ihtimali üzerinde duruyor. Haluk ile Meltem'in yeni sınavı, tüm ahaliyi bir araya getirir. Öte yandan çaycı Hüseyin ve Şükrü'nün kahvehanedeki maceraları devam eder. İkilinin şimdiki hedefi ne?

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar akşamı 20.00'de Kanal D’de!


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Zaman kaybı. Diziyi kaldırıp yerine akvaryum veya şömine videosu konulabilir.
eski tadı yok
bu dizi hala varmi ya
Havuç gitti dizi bitti. Ama havuca tepkim olduğu için gittiği yerde de izlemiyom.
meltem hastasiyim süper biri
o kadının oynadığı hiçbir diziyi, reklamı izlemiyoruz izlettirmiyorum. Zaten yıllar önce o dizi bitti...
hala izleyen varmı diziyi :)) bir belgesel olsa bundan daha güzel izlenir
Baydınız
Şu meltem, kitap yazsa...okurum yaani...o derece..
Sıktı dizi ama ne senarist ne yönetmen başka bir yetenek ortaya koyamıyor...oyuncuların da başka numarası yok bununla ünlendiler bir adım ileri de gidemediler...
Ne kadar reklamını yapsanızda bitik bu dizi Teneke ile davul çalan çocuklar bunlardan çok izlenmis 626 bin olsa ne yazar
daha bu saçma sapan diziyi izleyen var mi yav
Eyyyyy!! Televizyon sahibi. Bu dizi artık bıkkınlık ve nefret tohumları ekiyor. Bir uyanın da diziyi oyuncuları ile birlikte kaldırın ki herkes rahat nefes alsın. Televizyonunuz bu yüzden reytingi düşük.
Diğer Haberler