Çocuklar oynarken buldu! Elleri, ayakları kesilmiş ve yakılmış...

Şanlıurfa'da terk edilmiş metruk evde, elleri ve ayakları kesildikten sonra üzerine yanıcı madde dökülerek yakılmış erkek cesedi bulundu. Polis cesedin kimliğini ve olayı gerçekleştiren kişi ya da kişileri bulmak için çalışma başlattı.

Olay, akşam saatlerinde Balıklıgöl yerleşkesi yakınlarındaki Kızıl Koyun Mağaralarının bulunduğu bölgede meydana geldi. İddiaya göre, sokakta oyun oynayan çocuklar, metruk evde yanmış erkek cesedi bularak ailelerine haber verdi. Ailelerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık görevlileri sevk edildi.

CESET PARÇALARI ADLİ TIP KURUMU'NA GÖTÜRÜLDÜ

Polis yaptığı incelemede 25 yaşlarındaki erkeğe ait olduğu düşünülen cesedin el ve ayaklarının kesildikten sonra üzerine yanıcı madde dökülerek yakıldığını belirledi. Ceset parçaları olay yerindeki incelemenin ardından cenaze aracına konularak Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

CEST

Polis, cesedin kime ait olduğunu ve cinayeti işleyen kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Ya tamam, idam geri gelmesin de bunu yapanlar hapis yatacak tabi bulunulurlarsa. Tamam idam etmeyelim, onların da ellerini ve kollarını keselim. Hapisten çıktıktan sonra kimseye zarar veremesinler. Tecavüz ve tacizciye hadım edelim ve kulaklarını keselim ki bir daha yapmasınlar ve herkes onları tanısın. Zina yapan kadın ve erkekleri de hem saçlarını sıfıra vursunlar hem de kulaklarını kessinler. Aylık kontrol edilsinler ki saçlarını uzatamasınlar.
sen neyin kafasını yaşıyorsun bilader hayırdır?
ben hiç öyle ahmakça yorum görmedim konusundan tamamen sapmış insafsızca öldürülen bir gencin haberine zina yapan erkek ve kadının saçlarını kazitalim yorumu yapıyorsun kuş kadar beynin yok burası iran mı suudiarabistan mi hindistan mi öyle bir yaşam istiyorsan git şeriatın olduğu ülkelerde yaşa sık sık zina yaptı diye kırbaçlanan kadın ve erkeği görürsün belki o zaman yasadigin yeri seversin
@bertaraf_f aynen kısasa kısas olmalı
Devrelerimi yaktın dostum. Ne anlatmaya çalıştın?
İnsanlık bitmiş durumda.Bir nuh tufanı daha lazım.
ne oluyor böyle yahu kıyamet kopsada bütün bu vahşet katliam ahirette görülse
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler