Çukur 16. bölüm fragmanı: Bu herif Çukur'u terk edecek ister tabutta ister yürüyerek!

Çukur 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV'nin pazartesi akşamları ekrana getirdiği Çukur yeni bölüm fragmanı nefesleri kesti. Heyecanla izlenen yeni bölüm fragmanında Vartolu ile İdris Koçovalı karşı karşıya geldi. Araya giren Yamaç büyük bir savaşı önledi fakat İdris'in öfkesi geçmedi. 24 saat süre içinde Vartolu'nun Çukur'u terk etmesini istedi. İkili arasındaki kavga sırasında Yamaç'ın "Biliyorum babamın oğlu" sözleri Vartolu'yu şok etti. İşte Çukur 16. yeni bölüm fragmanı...

Çukur 16. bölüm fragmanı: Bu herif Çukur'u terk edecek ister tabutta ister yürüyerek!

Çukur 16. yeni bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. Çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her pazartesi, Show TV’de ekrana gelen Çukur'da Vartolu ile İdris Koçovalı arasındaki savaş, Yamaç'ın araya girmesi ile ertelendi. Fakat İdris, Vartolu'nun Çukur'u terketmesini sağlaması için Yamaç'a 24 saat süre verdi. Yamaç ile Vartolu arasında geçen kavga izleyenleri heyecanlandırdı. Yamaç, Vartolu'ya "biliyorum babamın oğlu" diye hitap etmesi onu şok etti. Vartolu, Çukur'u terkedecek mi? İdris - Vartolu kavgası sona erecek mi? İşte Çukur 16. yeni bölüm fragmanı...

ÇUKUR 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

"BİLİYORUM SALİH, BİLİYORUM BABAMIN OĞLU!"

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un 16. bölüm ilk tanıtımı yayınlandı. Heyecan dozunun yüksek olduğu fragmanda İdris, Yamaç'tan 24 saat içinde Vartolu'yu göndermesini istiyor. "Bu herif bu mahalleyi terk edecek ister tabutta, ister yürüyerek" sözlerinin üzerine Yamaç, Vartolu'nun karşısına çıkıyor. Vartolu, "Ben buradayım gelsin indirsin" sözleriyle hodri meydan okuyunca ikili arasında büyük düello başlıyor. Vartolu'nun, "Sen hiçbir şey bilmiyorsun, konuşma" diye bağırması üzerine Yamaç daha fazla dayanamayıp, "Biliyorum Salih, biliyorum babamın oğlu" diyerek gerçeği bildiğini itiraf ediyor.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen 15. bölümü nefes kesti. Vartolu’nun ağabeyi olduğunu öğrenen Yamaç, hayatının en zorlu günlerini yaşarken, Vartolu’nun Paşa ve Emmi’yi kaçırması bardağı taşıran son damla oldu. İdris, Paşa ve Emmi’nin kaçırılmasıyla soluğu Vartolu’nun evinde alırken, birbirlerinden habersiz olan baba-oğul arasında silahlar çekildi. Sena'nın kapısında sinir krizi geçirdiği anlar izleyiciyi derinden etkiledi. Bölümde babası İdris’ten geçmişin hesabını soran Yamaç’ın karşılaştığı tepki canını acıtırken, Baykal’ın tehlikeli yollara başvurarak Vartolu'nun Çukur’dan olduğunu öğrendiği anlar ise yüzleşme serisine bambaşka bir yön kattı. İdris ve Vartolu'nun birbirine silah çektiği heyecan dolu final sahnesinde Yamaç'ın araya girmesiyle adrenalin doruğa çıktı.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar, Nebil Sayın ve Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen yer alıyor. Dizide bu isimlere Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Elif Doğan, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Doruk Nalbantoğlu, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya eşlik ediyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi günü saat 20.00'de Show TV'de!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Matrix
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler