SPOR

CANLI

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kulüpler Birliği Heyeti'ni kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği Heyeti'ni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kulüpler Birliği Heyeti'ni kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Kulüpler Birliği Vakfı'na üye 18 Süper Lig kulübünün başkan ve yöneticilerini kabul etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gelen heyetten isimler ile görüştü. Kulüpler Birliği Heyeti'ni kabulünde konuşan Erdoğan, sıkıntılı bir dönemden geçildiğini belirterek, bu dönemin atlatılacağını vurguladı.

Saat 16.40'ta başlayan kabule, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da katıldı. Erdoğan ve Yıldırım, 3 Temmuz 2011'deki şike sürecinden sonra ilk kez bir araya gelmiş oldu.

ERDOĞAN: SIKINTILI DÖNEMİ ATLATACAĞIZ

Kulüpler Birliği Heyeti'ni kabulünde konuşan Erdoğan, sıkıntılı bir dönemden geçildiğini belirterek, bu dönemin atlatılacağını vurguladı.

Terörle mücadelede kararlılık vurgusu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle konuştu:

"Sayın Bakan, Sayın Federasyon Başkanımız, Kulüpler Birliğimizin değerli temsilcileri öncelikle 30 Ağustos Zafer Bayramınızı tebrik ediyorum. Nice zaferlerle dolu geleceğe rabbim bizi kavuştursun diyorum. Sıkıntılı bir dönemden geçtiğimiz hepimizin malumudur. Ama bu dönemi hayırlısı ile atlatıyoruz, atlatacağız. Özellikle bu süreçte tabii birçok terör örgütü ile mücadele veriyoruz ve bu terör örgütleri ile geniş alanda sürdürdüğümüz mücadeleyi de başarı ile sonuçlandıracağımıza inanıyorum."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
karşısında eğilecek adamsın CANIM BAŞKANIM AZİZ YILDIRIM
@zomzomikler_2014 Aziz Yıldırım ı başkasıyla karıştırdınız galiba. Eğilseydi hapis yatmazdı...
@zomzomikler_2014 18 aziz yılında 9 GS şampiyonluğu. gerçek Fenervahçeliler azizin zararını anladılarda senin gibi tezekler hala anlamadı.
@beggarking64 EN BÖYYÖK AZİZ BAŞGA BÖYYÖK YOH.
FETÖSARAY dışarı !
@mr.jealous7 @mr.jealous7 fetöcü hakim ve savcılarla çift kale maçı fetöbahçe yöneticileri yaptı ve hatta kulüp üyelikleri de vardı kazma herif seni sonra sizi içten vurup şikenizi ortaya çıkarınca yüh kaka oluyo yavvvvvuuuşlar
@mr.jealous7 fetöcü hakim ve savcılarla çift kale maçı fetöbahçe yöneticileri yaptı ve hatta kulüp üyelikleri de vardı kazma herif seni sonra sizi içten vurup şikenizi ortaya çıkarınca yüh kaka oluyo yavvvvvuuuşşşşaklr
İNŞALLAH TFF DEKİ ESKİ VE YENİ FETOCULARA İNCELENME BAŞLATILIR VE TUTUKLANIR DA HAKEM HATASI AZ OLAN MAÇLAR SEYREDERİZ.
Takım
O
Av
P
Geri Dön