Cüneyt Özdemir'den 'Dilek İmamoğlu' tepkisi: Ömrümüzü bitirdiniz

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu'nun giydiği kıyafet nedeniyle başlayan tartışmaya gazeteci Cüneyt Özdemir, sert tepki gösterdi.

Gazeteci Cüneyt Özdemir, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu'nun Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde giydiği kıyafet nedeniyle sosyal medyada yer alan, "İşte gerçek Cumhuriyet kadını" tartışmalarına sert tepki gösterdi.

''Hala bunlardan bıkmadınız mı?'' diyen Özdemir "Şu günlerde biliyorsunuz erkekler hararetle kadınların kılık kıyafetine karışıyorlar. Cumhuriyet kadını nasıl olmalıymış? Ekrem İmamoğlu'nun değerli eşi şahane giyinmiş, fotoğrafını çekmişler. İşte diyorlar özlediğimiz Cumhuriyet kadını. Kadın şöyle giyinirse Cumhuriyet kadını olur, böyle giyinmezse olmaz. Hala bıkmadınız mı bunlardan? Ömrümüzü bitirdiniz" ifadelerini kullandı.

dılek ımamoglu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 81 yorum
insanları kıyafetleriyle değerlendiren zihniyet olduğu sürece Türkiye bir arpa boyu yol alamaz. Ayrıştırmak için neden çok asıl çağdaşlık, laiklik, müslümanlık, cahillik karşısında durabilmek TÜRK ve MÜSLÜMAN olarak bizi biz yapan değerlerle bir arada yaşayabilme becerisidir.
@vahitok TÜRK ve MÜSLÜMANIM diyorsan ona göre davranıp ona göre giyineceksin..
sene 2019 hala mi aynı tartissma
@vahitok Türkiye’de domuz çiftlikleri İçin bir önerin var mı
Bu ülkede her gün 6 milyon ekmek çöpe atılıyor ne konuşuyorsunuz siz.
@vahitok Türk ve Müslüman kıyafetiylemi belli oluyo veya belirleniyo. İstanbul seçimlerinde sandık üyelerinin oy kullanmaya gelenlerin tiplerine bakarak hangi partiye oy vereceklerini tahmin ettikleri iftirası gibi... insanın içinde olsun Türklük Müslümanlık. kadın kapalı evli ama fuhuş yapıyo... kadın açık giyiniyo ama ebinde 5 vakit namaz kılıyo kimsenin hakkını yemiyo haram yemiyo... ne olcak şimdi o zaman kimse be müslüman ne Türk... veya sen ne kadarsın kurallara uymuyosan sende değilsin gibi bir çok örnek var bırakın herkes kendi hayatını yaşasın oncu şuncu buncuyu bırakın
senin o dediyin kadarda alakasız degil.dilek hanımı bende kutluyorum çok şıktı.evet cumhuriyet ve mehdiyet bayanıda böyle olmalı olacakda.bayan bir aygün çiçegigi bidir gün döndü çiçegi gibidir güneşi takip etmesi gibi gün döndünün,bayanda yaşadıgı hayayatın dünya çapında yaşanışı ile zamanın hangi noktadan hangi noktaya evrildiyini görüp bu degişimle dünyayı ve erkegi onu ve hayatını yönetendir kazık gibi etrafını ve hayatın evrensel degişimini görmeyip gözlerini kapayıp genelekçilikle ne erkegini nede ortak yaşamlarını yönetemez yöneticiside olamaz
@vahitok kadın açık ve namaz kılıyorsa allahın bir emrini yerine getirip diğer emrini yok sayıyor demektir.islam kişilere göre o şöyle bu böyle diye yaşanmaz.cumhuriyet demek açık kadın demek değildir.zihniyet yada düşünce bozuk.
@vahitok sizin için cumhuriyet kadınımı önemli yoksa islam kadınımı ??
@vahitok Yapma yaw
bıkmazlar kendileri bir numaradir ... onlar kendilerine bakmaz sadece başkasını eleştirir..
ülkemin tek derdi bu mu
@elif_cetin_1979 ülkenin terk derdi bu nedenmi görüşlere saygısı olmayanlara taviz verirsen sonu çok kötü olur bunu anlamak senin beyin yapısına yetmez bence saygılı olacak herkes herkese
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler