Demi Moore’dan yıllar sonra gelen tecavüz itirafı

Demi Moore, hayatını anlattığı Inside Out adlı kitapta, 15 yaşındayken başından geçen tecavüz olayını, Ashton Kutcher ile evliyken bebeğini kaybettiğini, alkol ve uyuşturucu kullandığını itiraf etti.

Demi Moore’dan yıllar sonra gelen tecavüz itirafı

Demi Moore, Inside Out adlı yeni kitabında hayatına ve eski eşi Ashton Kutcher ile ilişkisine dair detayları ilk kez anlattı. 56 yaşındaki oyuncu, henüz 15 yaşındayken tecavüze uğradığını itiraf etti.

Kitabı 24 Eylül’de piyasaya çıkacak olan Moore, 2000’li yıllarda kendisinden 15 yaş küçük Kutcher ile olan ilişkisiyle gündemdeydi. ABD’li oyuncu, 42 yaşındayken, Kutcher ile birlikte, adını Chaplin Ray koymayı planladıkları bir kız bebeğe hamile olduğunu, ancak altı aylıkken bebeğini düşürdüğünü açıkladı.

Capture

UYUŞTURUCU İTİRAFI

The New York Times, kitaptaki bilgilerden yola çıkarak Moore’un bebeğini kaybettikten sonra kendini alkole verdiğini, bağımlılık derecesinde ağrı kesici kullanmaya başladığını belirtti. Ayrıca o dönemde ünlü oyuncunun uyuşturucu madde kullandığı da ortaya çıktı.

Capture

Kitabında, tekrar çocuk yapmayı denediklerini söyleyen Moore, kısırlık tedavisi görse de hamile kalamadığını belirtti. Aynı dönemde Moore, Kutcher’ın kendisini aldattığını da öğrendi.

2003 yılında birlikte olmaya başlayan Moore ve Kutcher, 2011’de ayrıldı. Ancak çiftin boşanma davası iki yılın ardından sona erdi.

Moore, kitabında, 80’li ve 90’lı yıllar boyunca evli kaldığı ikinci eşi Bruce Willis’in kendisinin çalışmasından çok hoşlanmadığını açıkladı. Çiftin evliliğinden Rumer Willis (31), Scout Willis (28) ve Tallulah Willis (25) adlarında üç kızı bulunuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
batının yazı kültürünü takdir etmemk mümkün değil.bugünkü konforumuzu bilginin yaylmasına aktarılmasına borçluyuz.buraya kadar eyvallah.ammaaa bir insan kendi onurunu rencide edici hikayeleri neden paraya dönüştürmek ister.bu da batı aydınlanmasının diyalektiği olsa gerek.
bunlar sanatçı değil mi herşeyin tadına bakmışlardır yaşamışlardır sonrada çıkıp ajitasyon ysp kendini haklı çıkar psikolojim bozuktu de iş bitsin birde örnek olacaklar zaten belli nadıl oraya geldikleri hiç biri tesadüf yada kendi başarıyla gelmefiler birilerin sırtlamasıyla ve diyetlerini de ödediler
bruce willis ilk eşi allah aşkına yazdığınızı paylaşmadan önce okuyun olmazmı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler