Deniz Akkaya'nın son paylaşımı takipçilerinin diline düştü

Sık sık yaptırdığı estetiklerle gündeme gelen Deniz Akkaya'nın son hali herkesi şaşırttı. Akkaya'nın sosyal medyada paylaştığı fotoğrafa birçok yorum geldi. Akkaya gelen eleştirilere bakın ne tepki verdi.

Son günlerde kaslı vücuduyla dikkat çeken Deniz Akkaya son paylaşımıyla gündeme geldi.

Ünlü model Deniz Akkaya, sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden olarak, hayatından birçok anı takipçileriyle paylaşıyor. Yaptığı paylaşımlar nedeniyle Akkaya'daki hiçbir değişim takipçilerinin gözünden kaçmıyor. Akkaya'nın son hali ise takipçilerini korkuttu.

Sosyal medyada paylaştığı fotoğrafı görenler "senin yüzüne ne oldu" diyerek yorumlarda bulundu. Hatta Akkaya'nın bazı takipçileri ünlü modeli uzaylıya benzetti.

Akkaya'nın estetikli ve makyajlı fotoğrafını takipçilerini yorum yağmuruna tuttu.

Akkaya'nın bir takipçisi fotoğrafa, "Senin yüzüne ne olmuş böyle ya fotoğrafı görünce irkildim" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "O nasıl bir kafa ya Nirvana'ya ulaşmış resmen" yorumunu yaptı.

ekran-resmi-2019-06-19-09-MJwr

Akkaya'nın takipçileri yorumlarıyla fotoğrafı beğenmediklerini belli edince bir video çekerek takipçilerine cevap verdi.

Akkaya paylaştığı videonun altına ise "Bir önceki posttaki küfürbaz ve hakaret severleri bu videoya bekliyorum.
Bir kadına hakaret etmek sizi bu kadar mutlu ediyor ise ne mutlu bana.

Ben kendimi çok SEVİYORUM nasılsa... Değişen bir şey olmuyor yani... Video koydum ki takma göz, burun muhabbetleri nereye doğru evrilerek gidecek okumak ve çok eğlenmek istiyorum" yorumunda bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
tövbe bismilahh ateşemi işedin ..ekmekmi ezdin...dua ederken fantazimi kurdun noldu sana
@oguzhan_dogan_1981 hahahahahah
İnstagram denilen uygulama sayesinde ne ar kaldı ne namus ünlülerden Liseli kızlara kadar herkes dekolteli minili pozlarla beğeni alma fenomen olma yolunda, bir zamanlar ekonomik krizden dolayı Rusyada doktorluk avukatlık öğretmenlik yapan kadınlar fuhuş için Türkiyeye gelirdi ve bunların çoğunun adı Natasha olduğu için her Rus kadına Nataşa demeye başladık hepsine hayat kadını gözüyle baktık. İnşallah İnstagramlardaki fotoğraflara bakarakda Türk kadınlarına isim takmazlar, gerçi bizim ünlü dediğimiz dizi oyuncularını sadece araplar takip ediyor yorumlardan anlaşıldığı kadarıyla...
Hep güzeldi,yine çok güzel Maşşaaallllaahhhhh.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler