MAGAZİN

Didem Soydan Bartu Küçükçağlayan'ın mesajlarını ifşa etti! Bomba olay...

Didem Soydan LGBT'li bireyleri desteklerken "Mücbir Sebepler’de yıldızı parlayanlar ve hali hazırda yıldız olanlar, LGBT’ye niye destek olmuyorsunuz" sözleriyle dikkat çekti. Bartu Küçükçağlayan bu sözleri üstüne alınınca bakın neler yaşandı.

Didem Soydan Bartu Küçükçağlayan'ın mesajlarını ifşa etti! Bomba olay...

Didem Soydan ve Bartu Küçükçağlayan'ın yazışması sosyal medyada gündem oldu. Geçtiğimiz gün Soydan sosyal medya hesabından "Mücbir Sebepler’de yıldızı parlayanlar ve hali hazırda yıldız olanlar, LGBT’ye niye destek olmuyorsunuz?” eleştirisinde bulundu.

Bu paylaşımı olay olan Didem Soydan'a Bartu Küçükçağlayan özelden mesaj attı. Küçükçağlayan "Bize neden kızıyorsun" diyerek ünlü modele serzenişte bulunup ardından da "Hadi barışalım" dedi.

'Bana da sinirlenme be' diyen Bartu Küçükçağlayan ardından ise Didem Soydan'ı engelledi. Bunu fark eden Soydan ise mesajları ifşa ederek "Bir takım saçmalıklar görüntülüyorum" notunu düştü.

EAEAEAEAE

Soydan paylaşımında "Hayır anlamadım programa katılıp yayını bozacağımı filan mı sandı acaba soramıyorum da engellemiş. Büyük saçmalık görüntülüyorum ama iyi oldu bu süreçte. Ya da programın yıldızı parlayan veya halihazırda yıldız olanlar yazımdan alınıp mücbir baskılar mı yaptılar acaba... Korkak ünlüler neyse her iki sebep de ilginç" dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
İYİDE ADAM BİRŞEY DEMEMİŞ ASILMAMIŞ KÜFÜR ETMEMİŞ NEDEN BUNU PAYLAŞIYORSUN Kİ ANLAMADIM HEM SENİN ÖZELİN MADEM KONUŞMAK İSTEMİYORSAN CEVAP VERMESEYDİN ADAMA DM DEN
Lgbt savunan Müslüman ım demezsin dinimizde yeri yok reklamcı didem
LUT KAVMI NEDEN HELAK OLDU ARASTIRALIM SONRA KONUSALIM.
Geri Dön