Doğa Rutkay'ı kızdıran Güldür Güldür yorumu!

Show TV'nin en çok izlenen yapımlarından biri olan Güldür Güldür'ün başarılı oyuncularından Doğa Rutkay'ın paylaşımı olay oldu. Doğa Rutkay'a gelen bir yorum ise oyuncunun keyfini kaçırdı.

Doğa Rutkay'ı kızdıran Güldür Güldür yorumu!

Show TV ekranlarının en çok izlenen eğlenceli yapımlarından biri olan Güldür Güldür Show'un başarılı oyuncularından biri olan Doğa Rutkay'ın takipçisine verdiği yanıt sosyal medyada çok konuşuldu. 7 sezondur Güldür Güldür kadrosunda olan ve hayranlarından tam not alan Doğa Rutkay'ın son instagram paylaşımı gündem oldu.

Parmak tipi vurmalı gitar teknikleriyle meşhur olan 18 yaşındaki Marcin Patrzalek’in videosunu yayınlayan ve gençlere öğütlerde bulunan Doğa Rutkay'ın paylaşımına bir takipçisinden tepki geldi.

Gençlere yaratıcı olmaları konusunda öğütler de veren Doğa Rutkay paylaştığı videonun altına şu yorumu yazdı:

screen-shot-2019-08-19-at-00-EaZp

"Şimdiki hayatları, tiktok miktok olmuş gençlere üzülüyorum.
Tamam eğlen yine eğlen ama bir yandan da kendine sahip çık.
Oku!
Araştır!
Dinle!
Yeteneklerin olsun!
Keşfet kendini, taklitçi olma.
İyi müzik dinle, iyiye özen.
Edebiyat, şiir, dans, sinema, spor nice cevherler var içinde.
Kolaya kaçma!
Basitleşme!
İçinde yatan aslanı fark et!
İyi ki varsın @marcinpatrzalek"

"KALİTEDEN UZAK ESPRİLER..."

Kısa sürede binlerce beğeni alan bu paylaşıma takipçiler tarafından ilginç yorumlar da yapıldı. Fakat bir takipçi öyle bir yorum yaptı ki Rutkay bu paylaşıma sessiz kalamadı.

Rutkay’ın bir hayli beğeni toplayan bu mesajına bir takipçisi "O zaman lütfen Güldür Güldür Show gibi insanları aptal yerine koyan, kaliteden uzak esprilerin yer aldığı yapımlarda yer almayın" yazınca Rutkay'ın keyfi kaçtı.

Bu tepkili yorum sonrasında takipçisine ince ince ayarlar vermeyi ihmal etmeyen başarılı oyuncu "Size gereken cevabı 7 sezondur canla başla çalıştığımız işimizin en önemli parçası olan 'seyircilerimiz' gereken cevabı vermiş. Gerisi iyilik sağlık. İzlemeyin dert etmeyin sevgiyle" yanıtını verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 54 yorum
vallahi doğru söylemiş. gülünecek hiç bir şey bulamıyorum ben o show da.....
Daha iyisini yapabilen buyursun binlerce kanal var
aynen kendileri çalıyo kendileri gülüyo ali sunal daha olgunlaşmadan oturmuş yönetiyo anlıyo gibi saçma sapan bişey doğanın oyunculuğuda şüpheli...
valla güldür güldür de olmasa tv de ne izleyeceğiz.. Espiri yapmak zeka işidir, onu anlayabilmek de ayrıca bir zeka gerektirir. Espiriden anlamayan ya espriyi kalitesiz bulur ya da kendini çok zeki zanneder.. Anlayana..
@black_jacke71 BU SENİN NE KADAR GÜLMEYE İHTİYACIN OLAN BİTİK RUH HALİNİ GÖSTERİYO.BURDAKİ ESPİRİLERE GÜLECEK KADAR BİTKSİN SANIRIM.NACİZANE Bİ ÖNERİ PSİKOLAĞA GİT ÖNCE
@habicht sen ne izliyorsan bizi aydınlatda bizde izleyelim pslikologluk olmaktan kurtulalım
@habicht Aynen eski ekip daha kaliteli idi, bende uzun zamandır eleştiriyordum bunların esprileri zayıf diye
İzlemeyin o zaman ben hiç televizyon izlemek mesela
Emekli ve çocuklar izliyor zaten...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler