MAGAZİN

Doğa Rutkay ve eşi Kerimcan Kamal evlilik yıl dönümlerinde aşka geldi!

Doğa Rutkay ve eşi Kerimcan Kamal evlilik yıl dönümlerinde aşka geldi!

Sanat camiasının örnek çiftleri arasında yer alan Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal evliliklerindeki 6. yılı sosyal medyada yaptıkları romantik paylaşımlarla kutladı. İkizleri Rutkay Kerim ve Piraye ile mutlu aile tablosunu tamamlayan çiftin gönderileri kısa süre içerisinde beğeni topladı.

Ünlü oyuncu Doğa Rutkay 3 Eylül 2014 tarihinde hayatını gazeteci Kerimcan Kamal’la birleştirdi. 2018 yılında ise çiftin Rutkay Kerim ve Piraye ismini verdikleri ikizleri doğdu. Evliliklerinde 6. yılını dolduran ikiliden duygulandıran sosyal medya paylaşımları peşi sıra geldi.

‘TEK TEK SESSİZKEN ŞİMDİ KAÇ NEFES OLDUK?’

KERİMCAN KAMAL

2014 yılında gerçekleşen düğünlerinden bir kareyi paylaşan Kerimcan Kamal eşi Doğa Rutkay için uzun ve duygusal bir mesaj yazmayı tercih etti. Kamal “Vura, kıra, düşe, kalka bu yaşam yolunda! Aklımda bu düşüncelerle yürürken seni bulduğum ve 6 yıl önce bana eş olduğun için hayata teşekkür ediyorum Doğa. Tek tek sessizken bak şimdi kaç nefes olduk? Kalbinde sır gibi tuttuğun isyanının ateşiyle bizi ısıttın, demirden kuvvetli inancının şefkatiyle bize yuva oldun. Sığındığımız bu küçük limanda, dışarıda saatler kimseyi umursamadan acımasızca dönerken durdurduğumuz bu ılık ve yumuşak zamanda, bir ömür kalmak dileğimiz. Rüzgarlar hangi yönden, ne kadar sert eserse essin. Sen, ben, evlatlarımız ve bizim gibi dostlarımız ve milyonlarca, aynı inanç ve umudu kalplerinde taşıdığına inandığım aynı sevdanın çocukları; onları çağırmasak da fırtınalara hazırız. 6.yılımız kutlu olsun” notunu düştü.

‘ŞEN ŞAKRAK GEÇMEYEN GÜNLERİMİZ...’

doğa rutkay2

Son olarak Show TV ekranlarına gelen Güldür Güldür Show programında boy gösteren Doğa Rutkay eşi Kerimcan Kamal’le evlilik yıl dönümlerini kutladı. Normalleşme adımlarında ailecek tatil yapmayı seçen çift İstanbul’a döndü. İstanbul’da yoğun iş temposuna kaldıkları yerden devam eden Doğa Rutkay ve eşi evlilik yıl dönümlerinde adeta aşk tazeledi. İkilinin karşılıklı jestleri takipçilerinden tam not aldı.

Eşi Kerimcan Kamal’ın sosyal medyadan yaptığı sürprizin üzerine güzel oyuncudan karşılık geldi. Eşine sarıldığı bir fotoğrafı paylaşan ünlü sanatçı, “Şen şakrak geçmeyen günlerimizin de anısına! İyi ki doğduk! Seni seviyorum” yazısını ekledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön