SPOR

CANLI

Dünya Fenerbahçeliler günü sosyal medyayı salladı

Dünya Fenerbahçeliler günü sosyal medyayı sallıyor.

Dünya Fenerbahçeliler günü sosyal medyayı salladı

Aynı zamanda Dünya Fenerbahçeliler Günü nedeniyle de Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım bir mesaj yayınladı. İşte Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçeliler Günü mesajı ve sosyal medya mesajları...

Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlanıyor. Özellikle sosyal medyada Dünya Fenerbahçeliler Günü hakkında birçok mesaj atıldı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ise Dünya Fenerbahçeliler Günü için bir mesaj yayımladı. İşte Aziz Yıldırım'ın Dünya Fenerbahçeliler Günü mesajı...

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesindeki yazıda şu ifadelere yer verildi;

"Büyük Fenerbahçe camiasının 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü'nü kutlar,

Bu vesileyle;

Takımlarımızın formasını başarıyla terleteceğine inandığımız sporcularımıza,

Teknik heyetimize, idari personelimize ve çalışanlarımıza,

Takımımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayan Divan Kurulu, Kongre ve Temsilci üyelerimizle birlikte eşsiz Fenerbahçe taraftarına başarılı bir sezon dilerim."

Aziz YILDIRIM

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

Ayrıca Fenerbahçeli futbolcular sabah saatlerinde gerçekleştirilen antrenman öncesinde açtığı Fenerbahçe bayrağı ile bu günü kutladı.

Twitter'dan ise Dünya Fenerbahçeliler Günü mesajları geliyor

Twitter'dan ise Dünya Fenerbahçeliler Günü için birçok mesaj geliyor. Bir anda gündem olan Dünya Fenerbahçeliler Günü için sadece Fenerbahçe taraftarlarından değil aynı zamanda rakip takımların taraftarlarından da kutlama mesajları geliyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler