MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ebru Şallı "İfadeye gitti" demişti ama... Uğur Akkuş serbest bırakıldı, resmen sinir krizi geçirdi

Dolandırıcılık şikayetine üzerine gözaltına alınan Uğur Akkuş için eşi Ebru Şallı "İfade vermeye gitti" demişti. Gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen manken Ebru Şallı'nın eşi iş insanı Uğur Akkuş serbest bırakıldı. Akkuş'un müştekinin zararını gidermesi üzerine şikayetinden vazgeçmesi gerekçesiyle serbest bırakıldığı öğrenildi. Uğur Akkuş'un elleri kelepçeli halde araca bindirilirken ortaya çıkan hali ise sosyal medyada gündem oldu.

Hakkındaki şikayet nedeniyle İstanbul Havalimanı'nda gözaltına alınan Uğur Akkuş gündeme oldu. Ebru Şallı her ne kadar eşinin gözaltına alınmadığını ifadeye gittiğini söylese de iş insanı emniyetteki işlemlerinin ardından dün adliyeye sevk edildi.

500 BİN DOLAR VERMİŞ

Uğur Akkuş'un 31 Mayıs günü Şişli'deki ofisinde şikayetçi Ömer A'nın 500 bin dolar parasını kripto paraya çevirmek için verdiği, Akkuş'un parayı ofiste çalışan iki kişiye bankaya yatırmaları için verdiği ancak bir daha kendilerinden haber alınamadığı iddia edildi.

13

Akkuş'un olay sonrası Fransa'ya gittiği, 11 Haziran'da Türkiye'ye dönüş yapacağının öğrenilmesi üzerine savcılıkça gözaltına alınması talimatı nedeniyle havalimanında yakalandı. Diğer şüpheliler ise adreslerinde yakalandı.

0x0-2500-metrede-romantizm-1607007654780

Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne sevk edilen Akkuş, savcılıkça ifadesi alındıktan sonra müştekinin zararını gidermesi ve şikayetin geri alınması nedeniyle serbest bırakıldı.

dfgddh

RESMEN SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Uğur Akkuş'un elleri kelepçeli halde araca bindirilirken ortaya çıkan hali ise sosyal medyada gündem oldu. "Bu iddialardan ve sizden artık bıktım" diyerek basına bağıran Akkuş "Bak şov yapıyoruz burada herkes şov yapıyoruz" diyerek isyan etti.


Vitrin

En Çok Aranan Haberler