KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Fiyatı 953 TL'ye düştü! Işıl ışıl, dümdüz saçlara kavuşmanın en kolay yolu: Babyliss Düzleştirici Saç Fırçası'nda fırsat

  Babyliss Smoothing Brush Isıtmalı Düzleştirici Saç Fırçası şimdi indirimde! "Saçlarımı düzleştirmek ve şekillendirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı" diyeceğiniz bu saç düzleştiriciyi şimdi inceleyin, saçlarınızı güzelleştirmenin keyfini çıkarın.

  Fiyatı 953 TL'ye düştü! Işıl ışıl, dümdüz saçlara kavuşmanın en kolay yolu: Babyliss Düzleştirici Saç Fırçası'nda fırsat

  Saç düzleştirme işlemi uzun yıllar boyunca kadınların güzellik rutinlerinde yerini koruyan bir uygulama. Ancak, birçok kadın bu işlem için gerekli olan saç düzleştiricilerin kullanımına dair endişeler taşıyor. Kimi zaman saçların aşırı ısınması, kimisi yanma gibi riskler nedeniyle kadınlar diğer seçenekleri aramaya devam ediyorlar. İşte tam bu noktada, Babyliss Smoothing Brush Isıtmalı Düzleştirici Saç Fırçası devreye giriyor. Bu saç düzleştirici fırça, saç düzleştirme işlemini daha güvenli ve kolay hale getiriyor. Bu saç fırçası; seramik kaplaması sayesinde saça zarar vermeden düzleştirme işlemini gerçekleştiriyor. Ayrıca, ürünün iyonik teknolojisi, saçtaki statik elektriklenme sorununu ortadan kaldırıyor ve saçınızın daha parlak görünmesini sağlıyor. Şimdi kısa süreliğine indirimde olan ürüne bir şans vermeye ne dersiniz?

  Göz alıcı dümdüz saçların sırrı onda: Babyliss Smoothing Brush Isıtmalı Düzleştirici Saç Fırçası

  Adsız tasarım - 2023-06-12T135051.523

  Babyliss Smoothing Brush Isıtmalı Düzleştirici Saç Fırçası'nın kullanımı oldukça kolay. Isıtmalı bir fırça olduğu için saçlarınızı düzleştirirken aynı zamanda şekillendirir ve hacim kazandırır. Üç farklı ısınma ayarı vardır: 160, 180 ve 200 derece. Bu sayede saç tipinize ve istediğiniz düzleştirme şekline göre ısıyı ayarlayabilirsiniz. Seramik kaplama sayesinde saçınızı aşırı ısıdan korur ve sağlıklı bir şekilde düzleştirir. İyonik teknoloji saçınızdaki statik elektriği önlemek için kullanılır ve saçınızın daha parlak olmasını sağlar. Eğimli uçları sayesinde kolayca saçınızın altına girerek düzleştirme işlemi yapabilirsiniz. 360 derece dönebilen kablo sayesinde hareket kabiliyeti yüksektir ve kullanımı kolaydır. Otomatik kapanma özelliği sayesinde güvenli kullanım sağlar.

  Kullanıcılar ne diyor?

  • "Eğer benim gibi, çok dalgalı,kıvırcık ve çok hacimli saçlarınız varsa elde edeceğiniz etki mükemmel."

  • "Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Tavsiye ederim."

  • "Dalgalı saçlarımı dümdüz yaptı hem de 15 dakikada. Harika, bayıldım."
  Ürünü İncele

  Bu içerik 12 Haziran 2023 tarihinde yayınlanmıştır. İçerik yayınlandıktan sonra listelenen ürünlerin indirim oranlarında ve fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.

  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler