MAGAZİN

Ece Erken: Bundan sonra adalet konuşacak

Ece Erken: Bundan sonra adalet konuşacak

Son dönemde Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı olaylı ilişkiyle gündemden düşmeyen ve ayrılık kararı alan Ece Erken Ortaköy'de görüntülendi. Erken, kendisine gelen sorulara, "Bundan sonra adalet konuşacak" dedi.

Evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşkla tepki çeken Ece Erken, geçtiğimiz hafta ilişkisini bitirdiğini açıklamıştı. Erken bunun yanı sıra sosyal medya hesabını kapatma kararı almıştı. Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Ünlü sunucu olaylar sonrası ilk kez önceki gün Ortaköy’de bir market çıkışı görüntülendi.
Gazetecilerin yaşanan olaylar ile ilgili sorularına Erken, “Arkadaşlar konuşmuyorum ben gerekenleri mahkemeye verdim. Bundan sonra adalet konuşacak" dedi.

2651008_475528e8f6040a942ba5a84cad0026c4_640x640

NE OLMUŞTU?

Sunucu Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun yasak aşkı geçtiğimiz haftalarda magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Ece Erken, hakkında çıkan haberlerden sonra konuyla ilgili, "9 ay önce dava açılmış ve ayrı evlerde yaşıyorlar. Eşiyle aynı evde yaşayan biriyle birlikte olmadım" açıklamasını yapmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ne oldu millet hakkında ahkam kesiyodun
adalet konuşacaksa evli bir adamla ilişki yaşamanı, onun şahsi arabasına zarar vermeni ve bu yaptığın eylemlerin topluma kötü örnek teşkil ettiğini konuşur
sen ve konuşmamak !!!
Geri Dön