MAGAZİN

Şarkıcı Edis'ten şaşırtan haber! Kripto para mı oldu?

Şarkılarıyla müzik listelerini kasıp kavuran şarkıcı Edis'ten hayranlarını şaşırtan bir haber geldi. Edis, Edis Fan Token isimli bir kripto para çıkardı ve satışını 1 TL’den başlattı.

Şarkıcı Edis'ten şaşırtan haber! Kripto para mı oldu?

Şarkıları ve sempatik tavırlarıyla özellikle genç kızların gönlünü çalan Edis, kendisinden Token alan kişilere konserler ve özel etkinliklerde ayrıcalık imkanı sağlayacağını duyurdu.

Edis Fan Token NFT destekli olan ilk kripto para olma özelliğini taşıdı. Ön satış ile ilgili ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer “Edis Fan Token’a gösterilen ilgiden büyük mutluluk duyuyoruz. Ön satışa sunmamız itibariyla birkaç satte ön satış bölümünün tamamı tükenen Edis Fan Token’a çok büyük ilgi gösterildi. NFT destekli ilk Fan Token özelliğine sahip bu proje geleceğin sanat dünyası için büyük önem taşıyor. Ön satışa sunduğumuz 8 milyon adet Edis Fan Token birkaç satte Edis hayranları ve kripto para yatırımcıları tarafından satın alındı. Bu proje kapsamında gerçekleşen ön satış 7.2 milyon TL hacim oluşturdu.” sözlerini kullandı.

18 Eylül itibariyle Edis Fan Token’ın reklamı ülkede pek çok toplu taşımaya ve billboardlara verildi. 21 Ekim’de 1 TL açılış fiyatıyla halka arzı gerçekleşti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön