Ekrem İmamoğlu’ndan Başakşehir açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bugün FOX TV’de katıldığı ‘İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat’ programında önemli açıklamalarda bulundu. İmamoğlu kendisine yöneltilen ‘Başakşehir’e destek olacak mısınız?’ sorusuna ‘Benim işim bir kulübü yaratmak ve ona destek vermek değil’ dedi.

İşte Ekrem İmamoğlu’nun açıklaması:

‘Büyükşehir Belediye Başkanı’nın işi bir spor kulübü yaratmak değil ve ben İstanbul Belediye Başkanı’yım, dünyanın en şanslı adamıyım. 1903’de kurulmuş Beşiktaş var, 1905’de kurulmuş Galatasaray var, 1907’de kurulmuş Fenerbahçe var dünya markaları öyle güzel işbirlikleri yaparız ki biz. Hem o kulüplerin Türkiye’yi ve İstanbul’u dünyada tanıtması için bir odak noktası olurum ve o kulüplerin İstanbul’da ki varlıkların yeni nesillere daha hararetler spor yapmalarını sağlamış olurum. Onun için benim işim bir kulübü yaratmak ve ona destek vermek değil’

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 60 yorum
başkanım senin insanlıgınla görüşle gurur duyuyorum
bravo imamoğlu
Bu sorunun siyaset gündemi ile ne alakası var. Amacı ne?
İBB destekliyor basaksehiri ne demek ne alakası var degermenin suyu kesilecek
Başakşehir futbol klubünün Başkan ve yönetim üyelerine , birde AKP İbb meclis üyelerine ve AKP il yöneticilerine. Olayı çok net anlayacaksın.
@selin215 Göztepeyi Musluktaki suyla mı destekliyor İzmir Büyük Şehir Belediyesi
@skaplan34 göztepe izmir belediyenn değil malak
bacaksehiri akıtılan milyonlar trilyonlar avrolar artık istanbul halkı için kullanılacak bu arada mutlaka hesap da sorulması gereken sorularda car tabii.
@selin215 saf mısınız saf mı fikir yazıyorsunuz .. 3 takım dışında Başakşehir ve Kasımpaşa var tahmin edin kimin takımı biri İBB tarından kuruldu diğerinin stadının adı Recep Tayyip Erdoğan aaaa Başkanın alakası varrr .... herkesi kucaklayacak başkan Başakşehir de onu kucaklayacak mayıs sonunda
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler