Mynet Trend

Elele tutuşup sokak ortasında bikiniyle yürüdüler! Görenleri şaşkına çevirdiler... “Korna çalmanızı istiyoruz”

Playboy modelleri Francia James ve Sophie Dee geçtiğimiz günlerde toplu taşımaya iç çamaşırlarıyla binerek sosyal medyanın gündemine yerleşmeyi başarmıştı. Toplumsal tabuları yıkmak için adım attıklarını dile getiren modeller bu kez de bikinileriyle elele tutuşup sokak ortasında yürüdü. Çevredeki araçlara seslenen modeller güzelliklerinden dolayı korna çalınmasını istedi.

Elele tutuşup sokak ortasında bikiniyle yürüdüler! Görenleri şaşkına çevirdiler... “Korna çalmanızı istiyoruz”

Playboy modelleri Francia James ve Sophie Dee çevrelerindekilere tepkisini ölçmek için sosyal deney yapmak istedi. Hayranlarının yanından geçtiklerinde nasıl bir tepki vereceğini merak ettiklerini dile getiren fenomen isimler tanga bikini takımlarını giyerek elele tutuşup sokakta yürümeye başladı. Çevredekilerin şaşkın bakışlarına aldırış etmeyen ikili gülümsemeyi ve arabalara el sallamayı ihmal etmedi.

SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

1

Sosyal medyada 11 milyon takipçisi bulunan Francia James sokakta yürüdüğü anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Paylaşımı 259 bin beğeni toplarken James gönderisine, “Kornaya basar mısınız, durup merhaba der misiniz yoksa arabayla yola devam mı edersiniz? Korna çalmanızı istiyoruz” notunu ekledi.

2

James’in gönderisi kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarırken bir kullanıcı, “Kesinlikle ikinize yol hakkı veririm” yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Ne ikili ama” yorumunu yaptı.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler