MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Emre Altuğ'dan sonra ilk kez sevgilisini göstermişti! Çağla Şıkel ve Nail Gönenli ayrıldı

Yalı Çapkını dizisiyle dikkat çeken Emre Altuğ ile evliliği bittikten sonra aşk hayatını gözlerden uzak tutan Çağla Şıkel Nail Gönenli ile aşk yaşarken ilk kez pozlarını paylaşmıştı. Ancak bu ilişki uzun sürmedi. İddialara göre çift ayrılık kararı aldı.

Çağla Şıkel, Emre Altuğ’dan boşandıktan sonra 8 yıl boyunca hiçbir erkek arkadaşıyla görüntülenmemiş, hakkında çıkan aşk haberlerini de hep yalanlamıştı. Ta ki Nail Gönenli‘ye aşık olana kadar…

İki oğlu olan başarılı model, özel hayatıyla ilgili kurallarını avukat Nail Gönenli için yıkmış ve birçok ünlü ismin avukatı olan Gönenli’yle ocak ayında bir partide başlayan beraberliğini gözler önünde yaşamaktan çekinmemişti.

Ekran Alıntısı

EZBER BOZMUŞ PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; aylardır her yerde el ele, göz göze olan çiftten Çağla Şıkel sevgilisinin 9 Haziran’daki yaş gününde de sürpriz bir kutlama hazırlamış, Nail Gönenli ünlü modelin çikolatalarla süslettiği yaş günü pastasını kalp emojisiyle story sayfasından paylaşmıştı.

Son olarak Çeşme‘de bayram tatili yapan ve herkesin evlilik haberi beklediği çiftin dostça ayrılık kararı aldığı öğrenildi.

Çok iyi anlaştıkları konuşulan Çağla Şıkel ile Nail Gönenli‘nin ayrılık nedeni ise merak konusu oldu.


Vitrin

En Çok Aranan Haberler