HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İçeceğinizi ister ofise ister doğaya taşıyın! 2023 en iyi termos modelleri

Güne çay ya da kahve ile başlamak birçok kişinin vazgeçilmez rutini arasında yer alıyor. Siz de güne sıcacık içeceğinizi yudumlayarak başlamayı sevenlerdenseniz fakat sabahın çok erken uyandığınız için evde uzun uzadıya çay ve kahve keyfi yapamıyorsanız size harika bir öneriyle geldik. İşte detaylar!

İçeceğinizi ister ofise ister doğaya taşıyın! 2023 en iyi termos modelleri

İçindekiler

  • Çok yönlü ve geniş hacimli, şimdi indirimde: Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 1,4 L
  • 2. Sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken: Contigo termos
  • 3. Klasikten vazgeçmem diyenlere: Starbucks Paslanmaz Çelik Termal Kupa Bardak Lucy Yeşil Kahve Termos
  • 4. İçeceklerinizi keyifle yudumlamanıza yardımcı olacak: Stanley GO Quick Flip Paslanmaz Çelik Termos
  • 5. Renkli bir tasarım arayanlara: Karaca Orion Termos
  • 6. Sade tasarımıyla: Zojirushi SM-SR60 Termos
  • 7. Gün boyu yanınızda olacak: Lunetherm LNT7292 Termos
  • 8. Dilediğiniz her yerde güvenli kullanım: Flintronic Kahve Termosu

Sabahın erken saatlerinde uyanıp üzerinizdeki o uyku halini atmak için çaya ve kahveye sarılıyorsanız yalnız değilsiniz. Ancak kimi zaman işe ya da gideceğimiz yere geç kalma endişesiyle çay kahve keyfini es geçebiliyoruz. Bu keyfi es geçmeyin, güne sıcacık bir içecekle başlayın diye; sizin için birbirinden kaliteli termos modelleriyle geldik. Arabada, işte, okulda, evde, seyahatte, açık havada kullanabileceğiniz termoslar sıcak içeceklerinizi koruyarak gününüzü daha keyifli hale getirecek, bizden söylemesi.

Çok yönlü ve geniş hacimli, şimdi indirimde: Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 1,4 L

Sağlamlığı ve dayanıklılığıyla öne çıkan en iyi Stanley termos çeşitlerinin incelemeleri

Klasik seride yer alan Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos, şık tasarımını dayanıklı yapısıyla buluşturur. 1,4 litre hacme sahip olan termos içecek ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılar. Termosun çift duvarlı vakum yalıtımı tüm içeceklerin uzun süre ideal sıcaklıkta kalmasına imkân tanır. Çevirmeli tıpası sayesinde içeceklerinizi daha bir şekilde dökebilirsiniz. Termosun üzerinde yer alan yalıtımlı kapak aynı zamanda bardak görevi görür. Bu sayede nerede olursanız olun, içeceğinizi rahat bir şekilde içebilirsiniz. Katlanabilir kulpu sayesinde termosu dilediğiniz yere rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Siz de bu ürünü piknikte, kampta ya da günlük hayatta gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kullanıcı yorumları

  • "Ürün kısa sürede ulaştı elime piyasaya göre çok daha iyi bi fiyata aldım. Garantisi için kayıt yaptırdım. Amazon paketlemesi her zaman ki gibi sağlamdı. Ürünün kalitesi tartışılmaz zaten."

  • "Daha önce 1,9 litre olanını almıştım, ısı yalıtımını ve kalitesini çok beğendiğim için 1,4 litrelik olanını da aldım."
Ürünü İncele

2. Sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken: Contigo termos

Adsız tasarım (6)

Contigo termos, 740 ml kapasitesi ve termal bardak özelliğiyle öne çıkan bir çelik termos modeli. Çift katmanlı paslanmaz çelik yapısı ve Thermalock teknolojisi ile 45 saate kadar soğuk 30 saate kadar sıcak tutma özelliği mevcut. BPA içermeyen malzemelerden üretilmiş olan Contigo termos, paslanmaz çelik dış yüzeyiyle sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip.

Tek elde açılan ve kapanan kapağı, sıvı sızdırmazlığı sayesinde yanınıza aldığınız içeceğinizi çantanızın içinde dahi güvenle taşımanızı sağlar. Ayrıca, termos, kolayca taşınabilir ve seyahatlerde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün. Termosun iç haznesi geniş olduğundan buzlu içecekleri de rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Özellikle uzun süren seyahatlerde ve açık hava etkinliklerinde sıcak veya soğuk içeceğinizi dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde tüketebileceksiniz.

Kullanıcı yorumları

• “Çok beğendim suyu uzun süre soğuk tutuyor.”

• “Kaynar su döküp 8 saat beklettim ve kontrol ettiğimde su hala çok sıcaktı. 8-12 saat kullanımlar için oldukça yeterli.”

Ürünü İncele

3. Klasikten vazgeçmem diyenlere: Starbucks Paslanmaz Çelik Termal Kupa Bardak Lucy Yeşil Kahve Termos

Adsız tasarım (3)

Starbucks Paslanmaz Çelik Termal Kupa Bardak Lucy Yeşil Kahve Termos, 355 ml kapasitesiyle öne çıkan bir termos modeli. Çift duvarlı paslanmaz çelik yapıya sahip olan bu termos, içeceğinizi 2-3 saat boyunca sıcak tutar. Lucy Yeşil rengi ve Starbucks logosuyla tasarlanan bu termos, hem kullanışlı hem de şık bir görünüme sahip. Ayrıca, termosun kapağı sızdırmazlık özelliği taşıdığı için yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Termosun üzerindeki kayış sayesinde kolayca taşınabilir ve seyahatlerde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün. BPA içermeyen malzemelerden üretilmiş olan Starbucks termos, hem sağlıklı hem de çevre dostu.

Kullanıcı yorumları

• “Kolay temizleniyor ve hızlı kuruyor. Çok beğendim.”

• “Sıcak tutma açısından rakipsiz.”

Ürünü İncele

4. İçeceklerinizi keyifle yudumlamanıza yardımcı olacak: Stanley GO Quick Flip Paslanmaz Çelik Termos

Adsız tasarım (2)

Stanley GO Quick Flip Paslanmaz Çelik Termos, 710 ml kapasitesi ve termal bardak özelliğiyle öne çıkan bir çelik termos modeli. Vakumlu yalıtım teknolojisi sayesinde sıcak içeceklerinizi 8 saat boyunca sıcak, soğuk içeceklerinizi ise 12 saat boyunca soğuk tutar. BPA içermeyen malzemelerden üretilmiş olan Stanley GO termos, paslanmaz çelik dış yüzeyiyle sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip. Quick Flip teknolojisi sayesinde tek elle açıp kapatılabilen kapak, içeceğinizi kolayca tüketebilmenizi sağlar.

Kapakta bulunan sıvı sızdırmazlık teknolojisi sayesinde termosunuzu yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca, termosun üzerindeki kayış sayesinde kolayca taşınabilir ve seyahatlerde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün. Termosun iç haznesi geniş olduğundan buzlu içecekleri de rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Kullanıcı yorumları

• “Termos dediğinizde stanley tabiki, başka markalar gibi sızdırma vs yapmaz bilen bilir 8 saat sıcak tutar.

• “Sıcak tutma özelliği de var ama ben soğuk su için aldım, çok memnunum. Rengine vuruldum. Başlık yapısı da su için çok uygun.”

Ürünü İncele

5. Renkli bir tasarım arayanlara: Karaca Orion Termos

Adsız tasarım (5)

Karaca Orion Termos, 500 ml kapasitesi ve vakumlu yalıtım teknolojisiyle öne çıkan bir termos modeli. Sıcak içeceklerinizi 12 saat, soğuk içeceklerinizi ise 24 saat boyunca sıcak ya da soğuk tutar. Paslanmaz çelik gövdesi ile hem dayanıklı hem de şık bir görünüme sahip. Geniş ağız yapısı sayesinde içeceğinizi kolayca doldurabilir ve temizleyebilirsiniz. Ayrıca termosun kapak kısmı tek elle açılıp kapanabilir, böylece tek elle kullanım sağlar.

Sızdırmazlık özelliği sayesinde yanınızda güvenle taşıyabilirsiniz. Termosun ayrıca kayışı sayesinde taşıması oldukça kolay. BPA içermeyen malzemelerden üretilmiş olan Karaca Orion Termos, sağlıklı ve çevre dostu bir seçim.

Kullanıcı yorumları

• “Hoş bir tasarıma sahip. Kesinlikle sızdırmıyor. Günlük yaşantınızda, iş hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz kaliteli bir ürün. İçeceğinizin sıcaklığını yeterince koruyor.”

• “Termos çok kaliteli. Damlatma, akıtma hiç olmadı. Ama sıcak tutma özelliği kısa süreli.”

Ürünü İncele

6. Sade tasarımıyla: Zojirushi SM-SR60 Termos

Adsız tasarım (1)

Zojirushi SM-SR60 Termos, 600 ml kapasitesiyle öne çıkan bir termos modeli. Çift duvarlı paslanmaz çelik yapısı ve vakumlu yalıtım teknolojisi sayesinde içeceğinizi 6 saat boyunca sıcak, 6-8 saat boyunca ise soğuk tutar. Termosun kapağı sızdırmazlık özelliği taşıdığı için güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca, kapağın üstünde bulunan geniş ağız sayesinde içeceğinizi kolayca doldurabilir ve temizleyebilirsiniz.

Termosun kapak kısmı tek elle açılıp kapanabilir, böylece tek elle kullanım sağlar. Ayrıca termosun üzerindeki kayış sayesinde kolayca taşıyabilirsiniz. BPA içermeyen malzemelerden üretilmiş olan Zojirushi SM-SR60 Termos, sağlıklı ve çevre dostu bir seçimdir.

Kullanıcı yorumları

• “Stanley'in kaba görüntüsünden sıkılıp almıştım, diğer termosları kullanmaz oldum , çok daha şık ve hafif aynı zamanda çok daha uzun süre sıcak tutuyor.”

• “Termosun sıcak tutma özelliği çok iyi.”

Ürünü İncele

7. Gün boyu yanınızda olacak: Lunetherm LNT7292 Termos

Adsız tasarım (4)

Lunetherm LNT7292 Termos, 520 ml kapasitesi ve sızdırmaz kilitli vakumlu çift katmanlı yapısı ile öne çıkan bir termos model. İçeceğinizi 12 saat boyunca sıcak ya da soğuk tutabilen termos, paslanmaz çelik gövdesi ve vakumlu yalıtım teknolojisi sayesinde içeceğinizin sıcaklığını uzun süre korur. Geniş ağız yapısı sayesinde içeceğinizi kolayca doldurabilir ve temizleyebilirsiniz.

Kapak kısmı sızdırmazlık özelliği taşıdığı için güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca termosun kapak kısmı tek elle açılıp kapanabilir, böylece tek elle kullanım sağlar. Termosun üzerindeki kayış sayesinde kolayca taşıyabilirsiniz. BPA içermeyen malzemelerden üretilmiş olan Lunetherm LNT7292 Termos, sağlıklı ve çevre dostu bir seçim.

Kullanıcı yorumları

• “Tek kelime ile harika .Sızdırmıyor ,sıcak tutuyor, zarif.”

• Uzun süre sıcak tutabiliyor. Çay için daha ideal. Kahvenin makineden çıktığı sıcaklık zaten düşük olduğu için sıcak tutma süresi düşüyor. Boyu bir tık uzun. İnce uzun tasarım tercih edilmiş. Bir tık daha geniş ama daha kısa olsaydı bence daha iyi olurdu. Genel olarak memnunum.”

Ürünü İncele

8. Dilediğiniz her yerde güvenli kullanım: Flintronic Kahve Termosu

Adsız tasarım (7)

Flintronic Kahve Termosu, 350 ml kapasitesi ile öne çıkan bir termos model. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş çift duvarlı gövde sayesinde, içeceğinizi uzun süre sıcak ya da soğuk tutar. Sıcak sıvıyı 8 saate kadar 38 °C üzerinde tutar ve soğuk sıvıyı 8 saate kadar 16 ° C'nin altında tutar. Sıcak veya buzlu kahvenizi gün boyu saklamak için idealdir. Ayrıca, termosun kapağı sızdırmazlık özelliği taşır, dolayısıyla yanınızda güvenle taşıyabilirsiniz.

Termosun kapak kısmı tek elle açılıp kapanabilir, bu da tek elle kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca, termosun üzerindeki kayış sayesinde taşıması da oldukça kolay. BPA içermeyen malzemelerden üretilmiş olan Flintronic Kahve Termosu, sağlıklı ve çevre dostu bir seçim. Tüm bu özellikleriyle Flintronic Kahve Termosu, seyahatlerde, ofislerde ve evlerde sıcak ya da soğuk içeceklerinizi keyifle tüketebileceğiniz bir termos olarak öne çıkmakta.

Kullanıcı yorumları

• “Kullanışlı ve bence fiyat olarak kalitesine göre çok uygun bir ürün.”

• “Ürünü çok beğendim. Eşim ve kendim için aldım. Kesinlikle damlatma akma yapmıyor. İçimi kolay ve rahat.”

Ürünü İncele

Termoslar ne kadar dayanıklı?

Termoslar, kaliteli malzemelerden yapıldığı sürece oldukça dayanıklı. Ancak, termosların düşmelere, çarpmalara ve darbelere karşı korunması önemli.

Termosların kapasitesi ne kadar?

Kahve termoslarının kapasitesi genellikle 250 ml ile 1 litre arasında değişmekte. Bu kapasiteler, kişisel ihtiyaçlara göre seçilebilir.

Termoslar sadece kahve için mi kullanılır?

Kahve termosları, sadece kahve için değil, sıcak çikolata, çay, sıcak su gibi sıcak içeceklerin tümü için kullanılabilir. Ayrıca soğuk içecekleri de sıcaklıklarını korumak için kullanabilirsiniz.

Termoslar hangi malzemelerden yapılmakta?

Kahve termosları genellikle paslanmaz çelik, cam ve plastik malzemelerden yapılmakta. Paslanmaz çelik termoslar en dayanıklı olanı.

Termoslar nasıl temizlemeliyiz?

Kahve termoslarını temizlemek için, öncelikle içindeki sıvıyı boşaltın ve sıcak suyla durulayın. Ardından, bir miktar sabun ve su kullanarak fırçalayın ve iyice durulayın. Kahve lekeleri için, bir miktar beyaz sirke ve su karışımı kullanabilirsiniz.

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler