SPOR

CANLI

Enes Kanter'in Clinton'u desteklediği ortaya çıktı

Dünyaca ünlü spor dergisi Sports Illustrated, FETÖ'ye yakınlığıyla bilinen Enes Kanter'i NBA'in en büyük trolü olarak adlandırdı.

Enes Kanter'in Clinton'u desteklediği ortaya çıktı

ABD seçimleri öncesinde Sports Illustrated muhabiri Scooby Axson, teröristbaşı Fetullah Gülen'e yakınlığıyla bilinen Enes Kanter'le soru cevap şeklinde bir röportaj yaptı. Kanter'e 'Ölü ya da diri kiminle yemek yemek istersin?' sorusunu soran Axson, 'Donald Trump'la yemek, yemek isterdim' cevabını aldı. Bu cevap üzerine bu kez 'neden Trump? sorusunu soran muhabire Kanter, 'Çünkü ona senin sorunun ne? demek istiyorum' diye cevap verdi.

15 Temmuz'daki hain darbe girişiminin sorumlusu olan Fetullah Gülen'e biat yemini eden Enes Kanter'in 'kiminle yemek yemek istersin?' sorusuna 'Trump' cevabını vermesi şaşkınlık yaşattı.

Kanter tarafını belli etti

FETÖ'ye bağlılığını her fırsatta yineleyen Kanter, ABD seçimleri öncesi yaptığı bu röportajla birlikte tarafını da belli etmiş oldu. Donald Trump ve Hillarry Clinton'ın yarıştığı seçimler öncesi Trump'a sataşan Kanter böylelikle desteklediği adayın da Clinton olduğunu açıkça ilan etti.

Hatırlanacağı üzere FETÖ'nün finans kaynağı olarak hizmet veren Kimse Yok Mu Derneği'nin Demokrat lider Hillary Clinton'a seçim propagandasında maddi destek verdiği ortaya çıkarılmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
FETÖCÜLERİ DÜŞTÜKLERİ ÇUKURDAN/ÇIKMAZDAN/YANLIŞ YOLDAN KURTARIP DOSDOĞRU YOLA ULAŞTIRACAK " KİMSE YOK MU "?
@erol863 TRUMP ONLARI KURTARACAK,MERAKETMESİN KİMSELER DIŞARI ATARAK İNŞALLAH...
@erol863 VALİZİ TOPLADIMI ACABA YOKSA TRUMP TEKME ATARAKMI KOVALAYACAK BU BOYU UZUN AKLI KISA ADAMI... SOY İSMİNİ TURMP MI YAPACAK YOKSA... ÇOK KOCALI HÜRMÜZ...
Geri zeka yine yanlış ata oynamış.Hiç kısrak ata oynanırmı.
feto nekadar yeteneksiz mehdiymiş Allahın naletli elçisi imiş ki hiç bir adayını seçtiremiyor..man kafalara duyurulur
Takım
O
Av
P
Geri Dön