MAGAZİN

Erdem Yener 'Güldür Güldür' ekibinden ayrıldı

Show TV ekranlarında yayınlanan komedi programı 'Güldür Güldür'ün kadrosundan Erdem Yener ayrıldığını açıkladı. Özge Borak'ın ardından Yener'in de ekipten ayrılması 'Yaprak Dökümü' şeklinde yorumlandı.

Erdem Yener 'Güldür Güldür' ekibinden ayrıldı

Erdem Yener, yeni sezonda 'Güldür Güldür Show'un kadrosunda yer almayacağını Instagram hesabından yaptığı açıklamayla duyurdu:

'Yeni sezonda Güldür Güldür Show ekibinde yer almayacağımı sizlerle paylaşmak isterim. harika zamanlar geçirdik birlikte tv ile milyonlarca, turnelerle on binlerce seyirciyle buluştuk. çok güldürdük, bi o kadar da güldük. her güzel şeyin bir sonu var ve benim için o son da geldi. Çıkacak olan albümüme hak ettiği mesaiyi ve konsantrasyonu sağlayabilmek adına aldığım bu karara saygı duyan ve destekleyen başta Necati Akpınar olmak üzere tüm BKM yönetimine teşekkür ederim. BKM benim için hep "bizim dükkan" oldu. bu güzel aile/dost ilişkisi için de ayrıca teşekkür ederim. Kardeşten öteye geçmeyi başarmış 40'ın üzerinde emektar, çalışkan ve yetenek abidesi ekip arkadaşlarım ise her zaman yanlarında olduğumu bilirler. Yeni sezonda onlara da başarılar dilerim. hepinizi seviyorum.'

Ekibin tecrübeli isimlerinden Özge Borak da yeni sezon bölümlerinde yer almayacağını şu mesajla takipçilerine duyurmuştu:

'Uzun zaman aynı yolda yürüdük. Anıları biriktirdik. Bu sezon ben yokum ekipte. Yeni sezon çok yakında başlıyor. Ekip arkadaşlarıma bol şans, bol alkış diliyorum. Sizlere de iyi seyirler, bol bol kahkahalar.. Benden de öpücükler.. Yeni işlerde görüşmek üzere. Sevgiyle...'

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler