Erdoğan namazı Sultanahmet'te kıldı

Başbakan Erdoğan Ramazan Bayram namazını Sultanahmet Camisi'nde kıldı.

Erdoğan namazı Sultanahmet'te kıldı

Erdoğan namazı Sultanahmet'te kıldıErdoğan namazı Sultanahmet'te kıldıErdoğan namazı Sultanahmet'te kıldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bayram namazını kılmak için Süleymaniye Camii'ne geldi.

Erdoğan'ı Süleymaniye Camisi'nde Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir karşıladı. Erdoğan, cami avlusundaki çocuklara harçlık verdi. Başbakan Erdoğan daha sonra Bayram namazını kılmak üzere camiye girdi. Bölgede güvenlik önlemlerinin alındığı görüldü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Bu haberi protesto ediyorum. İbadet Allah ile kul arasındadır, kim nerede kılar veya kılmaz bize ne. Ayrıca cami önlerindeki, iftarlardaki demeçlerden de gına geldi artık. Sanki insanların duygularının yüksek olduğu yerlerde böyle.... neyse. Yani ibadet ve inanç kişiye özeldir.
ALLAH ÖBÜR BAYRAMI GÖSTERMESÏN HARAMZADELER HIRSIZ DIN TACÏRLERÏNE CAMÏYE COCUKLARI ÖZEL GÖTURURLER YALAKA BASIN ORDA BÏN KÏSÏ KORUMASI ALTNDA KUS UCMAZ SIRTTAKÏ CEKET GÖMLEK HARAM KONUSTUGU YALAN KÏSÏLERÏN KILDIGI NAMAZ KABÜLDUR DERSE HANGÏ ÏMAM HIRSIZLARA YALAKA ÏMAM DEGÏLDÏR ONA DENÏR AJAN ÏSLAMDA YOKTUR HARAM VE YALAN AKP.CAMIASI KOMPLE CIKARCI YALANCI HARAMCILAR VERGÏ ZEKAT YOK 75 MÏLYON HALKIN HAKKI KREDÏLERLE FÏRMA SAHÏBI HARAMLA YASAYANLAR NAMAZ KILSADA ALLAH KATINDA KABUL DEGÏLDÏR ALLAH FAKÏRE FUKARA ACISIN DERÏZ ODA ZENGÏNLERÏ SEVÏYOR SANKÏ BU MUNAFIKLAR KAZADA+ASKERDE GEBERMÏYOLAR
din bu kadar bulasmamıstı sıyasete ..?
değil sultan ahmette kabede kılsan nafile.hz ömerlerin, hz alilerin suçsuz yere öldürdüğün gencecik insanların,senden olmadı diye zulüm yaptığın,özgürlüklerini aldığın binlerce insanı n ahirette iki elleri yakanda bunu bilesin.sen devleti yönetecek adalete sahip bir insan değilsin.mezarlığa bile makam aracıyla gidiyorsun.hz ömer in hayatını oku.okuyup anlarsan yürüyerek gidersin.ama işine gelmez.
ADAMSIN SAYIN BAŞBAKAN SENİNLEYİZ ÖLENE KADAR...
yapılan zulümler karşısında nasıl namaz kılıp vicdan muhasebesi yapılabiliyor, Askere işkence çektiren hükümetin bakanı kalkıp: Atatürk sağ olsaydı sizlere patates bile soydurmazdı diyerek kinini nasıl kusabiliyor, çok garip ve tuhaf.
neden bu kadar guvenlik gorevlisi var anlamadımya..
NAMAZA KURBAN OLASIN EMİ.
Sayın müslümanlar kuran kurana inananları tarif ediyor mümin nasıl olmalıdır tarif ediyor lakin ben bu sıfatı taşımayan insanların camilere koştuğunu görüyorum her fani bir birini kandırabilir ALLAH ı asla
Ya ben haberlerde gördüm , namazı SÜLEYMANİYE ' de kılmıştı.Bu Sultanahmet'i kim uydurdu?
Diğer Haberler