Erdoğan'dan partililere sahaya inin talimatı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2019 seçimlerinin çok kritik bir dönemeç olduğunu belirterek, “Her şey teşkilatlarda başlıyor. Teşkilatlarla birlikte bakanlar, vekiller sahaya insin” dedi.

Erdoğan'dan partililere sahaya inin talimatı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2019 seçimlerinin çok kritik bir dönemeç olduğunu belirterek, “Her şey teşkilatlarda başlıyor. Teşkilatlarla birlikte bakanlar, vekiller sahaya insin” dedi.

Türkiye Gazetesi'nden Yücel Kayaoğlu'nun haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önceki gün Etiler’deki ünlü çorbacıya gitmeden önce partisinin İstanbul milletvekilleri ile toplantı yaptığı öğrenildi. Toplantıda, İstanbul il kongresine yönelik hazırlıklar görüşüldü ve milletvekillerinden il başkanlığı için isim önerisi alındı. Erdoğan, il başkanlığı için isim önerisi olanların zarf içinde kendisine verilmesini istedi. Milletvekilleri de İstanbul il başkanlığı için önerdikleri isimleri yazıp, Erdoğan’a verdikleri öğrenildi. İl kongreleri tamamlandıktan sonra, büyükşehir il kongrelerinin başlayacağı bilgisini veren Erdoğan, Mart sonuna kadar tüm il kongrelerini bitirmeyi hedeflediklerini kaydetti.

HER ŞEY TEŞKİLATTA BAŞLAR

Toplantıda, kısa bir değerlendirme yaptığı da öğrenilen Erdoğan, “Önümüzdeki süreç çok önemli. Her şey teşkilatta başlar. Teşkilatlarımızın güçlü ve dinamik olması lazım. Kongreleri sağlıklı bir şekilde yapıp önümüze bakalım. Yeni sürece hızlıca girelim. 2019 seçimleri çok kritik bir dönemeç. Herkesin buna odaklanması lazım. Teşkilatlarımız, bakanlar, milletvekilleri kapı kapı dolaşmalıdır. Hedefimiz 2019 seçimlerini almak olacak. Adeta seferber olacağız bunun için. Hepimiz sahada olacağız” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
kibirlerinden mercedes bmw lüx evlerinden çıkıp sahaya halkın yanına gelecekler öylemi bunu seçim yaklaşınca neden söylüyorsun ki kibir zenginlik lüx şatafat sizde alırsın oyu bekle bakalım
vatandaş geçim sıkıntısından akp nin a sını duymak istemiyor, iç ve dış siyasette, eğitimde, adalette, gelir dağılımı eşitsizlikte, kendinden olmayanı dışlamada, hırsızı rüşvetçiyi alenen kayırmada ve kendi partisi tarafından aklamada,ve daha neler de çuvallamış bir iktidar, hele her gün tv lere çıkıp birilerini azarlayan bir cb, ben almayayım alana da hayırlı olsun.
ülkeyı getırdıgın hal bu işte vekıller senın emır kulun degıl kusura bakma
vay be zarftaki isimleri belirleyeceklermiş sanki inandık sahi zarrab çetesi oğlanlar damatlar deniz fenerciler mancılar maltacılar tarikatlar cemaatler ne zaman sahaya iniyor onlarıda yazsanız veya emretseniz ya
On alyı yıldır sahadasınız ya ☺
NE YÜZLE GELECEKLER 15 yıllık birikiminimi ANLATACAKLAR sonuç ortada a D ALe T yok OLMUŞSA
şu an sahadasınız ve sürekli gol yiyorsunuz.
bir tane adam söylesene kim inecek..kimin yüzü var memleketinde sokaklarda gezmeye...
Türk tarım ve hayvancılığının geldiği noktaya bir bakın..sonra da konuşun..
Bi tanesine denk gelse şöyle suratına tükürsem
13 Ağustos 2015 seçimlerinde tek başına iktidar olamayan AKP 1 Kasım 2015 tarihindeki seçimle iktidar oldu ve 2017 içinde partili Cumhurbaşkanlığı seçimi ile tek adam ilan eden referandumla son dakika kararı ile mühürsüz oyların kabulüyle gereken %51 oyu açıklayan iktidar yapılacak her seçimde nasılsa gereken oyu alacağını biliyor.Yaşanan bu olaylar sonrası sahaya inmek sadece bir görüntü olarak kalacaktır.
nereye inerseniz inin artık size bu millet sahaları kapattı. Kendi yalaka ve yandaşlarınızdan başkasına bu ülkede yaşama hakkı tanımadınız insanları ayrıştırdınız. milletin çoluk çocuğu kpps lerde atama beklerken kendi yandaşlarınızı sınavsız devlet kadrolarına doldurdunuz. hak yemeye doymadınız .yetimin hakkı boğazınızdan gelecek. bu millet size gereken dersi verecek. meydanlara ininmiş meydanlara inmeye yüzünüzmü var millet son 3 ayda %40 fakirleşti be. millet başka ülkelerde 10 bin TL ye mercedeslere biniyor siz millete clio ya bile binmeyi çok gördünüz.
işciler açlık sınırının altında maaş alıyor.emeklilik desen mezarda.bir işçi olarak 1000 oyum olsa birine vermem.
15 yıldır standart dışı döküntü meyve sebze hurda et yiyiyoruz...hepsi yurt dışı vatandaşın suçu ne sahaya nasıl incen bakalım...
hayırdır niye iniyorsunuzki bu millet zatenakp ye oy veriyor hem seçimlere iki yıl var sahaya erken inmeleri vekil ve vekil adaylarının masraf ve maliyetlerini artırır buda bu millete recü edileceği için ağır gelir.
Diğer Haberler